הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מקבל אמון: טוואטחה יפתח נגד אוניון ברלין

חיפה ערכה אימון כפול. האורחת תנחת עם שחקנים לא מחוסנים כנגד נגיף הקורונה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  23.11.21 - 06:41

מכבי חיפה ערכה אתמול (שני) צמד אימונים כחלק מההכנה למשחקה בחמישי הקרוב נגד אוניון ברלין, כשלאחריהם יצאה הקבוצה לארוחת גיבוש. לפי המסתמן, ברק בכר מתכנן להציב את טאלב טוואטחה בעמדת המגן השמאלי. הקבוצה הגרמנית תגיע לישראל עם מספר שחקנים לא מחוסנים כנגד נגיף הקורונה.

היום יזכו השחקנים הירוקים ליום מנוחה, כשברביעי יתקיים האימון המסכם באיצטדיון "סמי עופר" בו יערך המשחק החשוב נגד הגרמנים. אחרי שפתח גם במשחק הבית מול סלביה פראג, טאלב טוואטחה צפוי להמשיך לקבל קרדיט בעמדת המגן השמאלי, בעוד סאן מנחם המורחק יעדר. מגנה של נבחרת ישראל, שהתחתן בשבוע שעבר, זכה לחופשה עד לאימון המסכם.

ברוב משחקיה של מכבי חיפה בשלב הבתים של הקונפרנס ליג, עלו הירוקים במערך הכולל שלושה בלמים. המשמעות: מקומם של בוגדן פלאניץ' ושון גולדברג ב-11 נראה מובטח, כשייתכן שעופרי ארד יחבור אליהם ורז מאיר יפתח בעמדת המגן הימני. בקישור ובהתקפה כל השחקנים עומדים לרשותו של ברק בכר, מלבד מחמוד ג'אבר ונטע לביא, כשהאחרון פצוע כבר תקופה ארוכה. נראה כי רק שניים מבין חוסה רודריגס, מוחמד אבו פאני או עלי מוחמד יפתחו בהרכב.

בתוך כך, לפי דיווחים בתקשורת הגרמנית, אוניון ברלין תגיע לישראל עם מספר שחקנים שטרם חוסנו, אך תעשה זאת על-פי הפרוטקול שאוסר יציאה מהקפסולה של הקבוצה. השחקנים יעזבו את המלון לאימונים ולמשחק בלבד, בתנאי ויתגלו כשליליים לקורונה בבדיקה עם הגעתם ארצה.