הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שלושה בלמים? הדילמות של בכר לאוניון

התלבטויות וחשש מפציעות במכבי חיפה. ארד או גרשון יפתחו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  24.11.21 - 11:21

מכבי חיפה תקיים הערב (רביעי) בסמי עופר את האימון המסכם שלה לקראת המשחק מחר נגד אוניון ברלין במסגרת המחזור החמישי של שלב הבתים בקונפרנס ליג. הירוקים מהכרמל מדורגים במקום השלישי בבית 5 עם ארבע נקודות, שתי נקודות מתחת לסלביה פראג, בעוד אוניון ברלין נועלת את הבית עם שלוש נקודות.

ברק בכר נוטה לעלות למשחק עם שלושה בלמים, כפי שפתח במשחק בברלין. ההתלבטות היא בין עופרי ארד לרמי גרשון, כאשר נראה שמקומם של בוגדן פלאניץ' ושון גולדברג מובטח. במכבי חיפה לא הרימו ידיים, אך מעניקים חשיבות רבות ללו"ז הצפוף ובכר, הצוות שלו והצוות הרפואי הכינו תכנית פעולה מסודרת הנוגעת לכמה כל שחקן יכול לשחק, על מנת לא ליצור עומס.

לאלופה מצפים לא פחות מתשעה משחקים בחודש הקרוב, כולל טיסה למשחק נגד פיינורד ובמועדון מתכוננים למסע הזה, כשהם מקווים לעבור אותו ללא רשימה ארוכה של פציעות. כבר ביום ראשון מצפה למכבי חיפה מפגש נגד הפועל ת"א ובכר צפוי לשמור על הספסל שני שחקנים בכירים לפחות, כשכרגע המועמדים הם מוחמד אבו פאני, דולב חזיזה ועומר אצילי.

גודסוואי דוניו, שלא היה בסגל למשחק נגד עירוני ק"ש ונכנס כמחליף נגד סלביה פראג, נמצא בתמונת ההרכב, כמו גם דין דוד. במידה ובכר יעלה עם שלושה בלמים, צ'ארון שרי צפוי לפתוח מתחת לשני חלוצים.