הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בכר: "מסיים את הקמפיין בפספוס גדול"

מאמן מכבי חיפה אחרי ברלין: "נענשנו אחרי חצי טעות"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  25.11.21 - 21:52
(צילום: מאור אלקסלסי)
(צילום: מאור אלקסלסי)

סוף הדרך של מכבי חיפה: למרות שנותר מחזור אחד לסיום שלב הבתים, אלופת המדינה הודחה הערב (חמישי) באופן סופי מהקונפרנס ליג, לאחר ההפסד 1:0 בבית לאוניון ברלין. התיקו של פיינורד מול סלאביה פראג במשחק המקביל, סגר את העניין - וקבע כי חיפה תיפרד מהמפעל האירופי, והמשחק מול ההולנדים בעוד שבועיים יהיה לפרוטוקול בלבד.

 • צפו בתקציר: מכבי חיפה הודחה מהקונפרנס לאחר 1:0 מול אוניון ברלין
 • מאמן אוניון התרשם: "יש שחקנים בחיפה שמתאימים לבונדסליגה"
 • "היה נבחר אחרון בכוחות": רמי גרשון חוטף ברשת
 • הודחה, אך עדיין הרוויחה: המענקים של חיפה

  "המשחקים הללו הם כל ההבדל", סיכם מאמן מכבי חיפה, ברק בכר. "גם מול פראג וגם היום, הרגשנו שאנחנו יכולים לתת יותר. שיחקנו נגד קבוצה שהיא אולי לא מבריקה, אבל מאוד אגרסיבית, והיינו לא פחות טובים. אולי אפילו יותר. ובסופו של דבר, על חצי טעות אתה נענש ברמות האלה".

  "אנחנו לא יכולים לעלות לשלב הבא, אבל נתנו פה פייט. למעט המשחק בברלין, בכל המשחקים היינו טובים ויכולנו לנצח, וגם היום עם קצת יותר איכות היינו כובשים ומנצחים. אני בטוח שמשחקים כאלו, מול קהל, ומועדונים כאלה ישרתו את המועדון קדימה".
 • "שינינו גישה מהמשחק בברלין", התייחס בכר למשחק בגרמניה בו הובסה חיפה 3:0, "היה משחק מאוד קשה מול קבוצה פיזית וממושמעת. החבר'ה נתנו הכל, אבל במשחקים כאלו צריך לנצל את המצבים שלך. יכולנו לעשות תוצאה טובה יותר. יוצאים עם תחושת פספוס, אבל גאים בדרך".

  האם היעדר הכיבושים מעיד על רצון להביא חלוץ? "כרגע ינואר לא רלוונטי מבחינתו", התייחס בכר, "יש המון משחקים עד אז, דברים יכולים להשתנות. החלוצים שלנו עובדים קשה מאוד, ולדעתי לא נכון לשפוט עכשיו את ההגנה וההתקפה. אנחנו מאמינים בסגל, ניתן לזמן לעשות את שלו ואז נשפוט".

  בהמשך, בכר נשאל כיצד הוא מסכם את קמפיין הקונפרנס ליג: "פספוס מאוד גדול. הרגשתי שאנחנו יכולים להיאבק עד הסוף על העלייה, אבל כשאתה מפסיד שני משחקים כאלה ולא כובש - זה יותר מדי. המועדון ילמד מזה, זו עוד חוויה. אלה קבוצות חזקות, ביתיות וטובות מאוד. מקווה שנסיים מול פיינורד עם תוצאה טובה".