הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רמי גרשון: "רוצים להמשיך בפורמה הטובה"

מכבי חיפה תמריא להולנד למשחק נגד פיינורד. פלאניץ' לא יצא, ג'אבר ייעדר בין שבועיים לשלושה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.12.21 - 14:53

כשהיא ללא אוהדיה, מכבי חיפה תמריא היום (שלישי) להולנד לקראת המשחק בחמישי נגד פיינורד שיינעל את שלב הבתים של הקונפרנס ליג. עבור הירוקים מדובר במשחק לפרוטוקול בלבד, על אף שצבירת נקודות שווה כסף (500 אלף יורו לניצחון, 166 אלף יורו לתיקו) וכן נקודות דירוג לעונה הבאה.

רמי גרשון אמר: "אנחנו נערכים בשיא הרצינות. הקבוצה באה בפורמה טובה, אנחנו רוצים להמשיך לנצח. אני חושב שזה מאוד חשוב לקבוצה מבחינת הכנסות ונקודות דירוג. זה משחק אירופי וכל שחקן רוצה לשחק במפעל כזה, נגד קבוצה בסדר גודל כזה".

לאחר הלו"ז הצפוף, שכלל ארבעה משחקים בעשרה ימים, ברק בכר צפוי לבצע רוטציה רחבה ולהעניק מנוחה לשחקנים הבכירים ששיחקו כמעט את כל הדקות. מי שלא יצטרפו לנסיעה להולנד הם בוגדן פלאניץ', שסובל מהתכווצויות ויזכה למנוחה - כמו גם נטע לביא (סיים את השיקום בלונדון), סאן מנחם, מחמוד ג'אבר (פציעות) וצ'ארון שרי (צהובים). בלם קבוצת הנוער, אדר אזרואל, ימלא את החסר ויצטרף לנסיעה. במועדון נשמו לרווחה, שכן פציעתו של מנחם קלה והוא עשוי להיות כשיר לבית"ר ירושלים.

באשר לג'אבר, קשר מכבי חיפה שנפצע במשחק נגד הפועל נוף הגליל סובל מפציעה חוזרת בשריר הירך האחורי וייעדר בין שבועיים לשלושה שבועות. הוא יחמיץ את המשחקים נגד בית"ר והפועל ירושלים.

רועי משפתי עשוי לפתוח בין הקורות ולאחר המשחק נגד הפועל נוף הגליל זכה לאימון אישי עם מאמן השוערים, גיא וייזינגר. ג'וש כהן לא זכה למנוחה מאז גמר גביע הטוטו נגד הפועל ב"ש, וכעת ינצל את הזמן כדי לנוח.

טאלב טוואטחה, שנעדר מהמשחק נגד נוף הגליל מאחר וסבל מחום גבוה, צפוי לפתוח בעמדת המגן השמאלי. עופרי ארד ורמי גרשון יפתחו במרכז ההגנה. גם מאור לוי, יובל אשכנזי, בן שהר וגודסוואי דוניו נמצאים בתמונת ההרכב ועשויים להעניק מנוחה למוחמד אבו פאני, עומר אצילי ודולב חזיזה. מי שעוד יצא עם הירוקים להולנד הוא המגן האוסטרלי, ריאן סטריין. טרם הוחלט אם יהיה בסגל, אך המטרה היא להכניסו לעניינים והוא עשוי לקבל דקות כבר במשחקים הקרובים.

במועדון מרוצים מחזרתו לעניינים של אבו פאני, שרשם נגד נוף הגליל את משחקו הטוב ביותר מאז שהחלים מהפציעה. מאור לוי השתחרר אמש מצה"ל, וכפי שפורסם בערוץ הספורט, חוזהו ישודרג והאופציה עליו עד 2025 תמומש.

אמש, הפתיעו עומר אצילי וצ'ארון שרי אוהד של הקבוצה בביתו לאחר שעבר ניתוח מסובך. שרי העניק לו את נעלי המשחק שלו ואצילי העניק לו מזכרות של המועדון. המפגש נערך בתיווכו של מאמן קבוצת הנוער, אלון חרזי.