הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יצחקי: "ציפינו לסיים במקום הראשון בבית"

מאמן מכבי ת"א התכונן לאלשקרט: "נקווה להעפיל לשמינית"

תומר לוי
תומר לוי  08.12.21 - 17:30

אחרי שהבטיחה את מקומה בין 32 האחרונות במפעל, מכבי תל אביב מתכוננת למשחק שינעל את שלב הבתים בקונפרנס ליג מול אלשקרט מחר (חמישי, 19:45).

הצהובים, שטיילו עם 1:4 קליל מול היריבה הארמנית שטרם חילצה נקודה במפעל החדש של אופ"א. ברק יצחקי ינסו לנצל את חולשתה של אלשקרט כדי לסיים את חלקו הראשון של הקמפיין האירופי עם חיוך.

כזכור, סגנית האלופה הישראלית הבטיחה את המקום השני בבית א' של הקונפרנס ליג, מה ששריין את מקומה בשלב 32 האחרונות של המפעל. במידה והיתה מצליחה לגבור על לאסק לינץ במחזור האחרון, מכבי תל אביב היתה מוצאת עצמה מדלגת הישר לשמינית הגמר.

״זה נכון שהבטחנו את המקום שלנו בפלייאוף", אמר ברק יצחקי שנשאל האם יקיים רוטציה במשחק ויאפשר לשחקני ההרכב לנוח, "כמובן שרק מחר נדע איזה שחקנים ישחקו. יש לנו עוד אימון. אני יודע איך אני מתכנן לשחק אבל לא אחשוף את זה. רק מחר נקבע את ההרכב. יש לנו רצף משחקים צפוף בקרוב ויכול להיות שנחלק כוחות אבל אני לא בטוח״.

על השאלה איך הוא מסכם את שלב הבתים של מכבי ענה יצחקי: ״לא היו משחקים קלים במפעל הזה. יכולנו להיקלע לקשיים נגד כל קבוצה. ציפינו לסיים את השלב הזה במקום הראשון אבל לצערנו לא העפלנו מהמקום הראשון. יהיו לנו עוד שני משחקים לשחק. עכשיו נחכה להגרלה ונקווה להעפיל מהפלייאוף לשמינית הגמר״.

אל מסיבת העיתונאים הצטרף אבי ריקן שהתייחס למסקנות מהמפגש הראשון מול היריבה הארמנית: ״כמובן שניתחנו את היריבה ומכירים ויודעים מול מי אנחנו מתמודדים. במשחק הראשון ראינו שהם באים לשחק כדורגל ושיש להם חלוץ מסוכן אבל אנחנו מתרכזים בעצמנו וננסה לשחק את המשחק שלנו״.