הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בכר מסכם: "יכולנו להוציא יותר נקודות"

מאמן חיפה לקראת פיינורד בקונפרנס: "יהיה משחק פתוח"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.12.21 - 20:12

מכבי חיפה תסיים מחר (חמישי, 22:00) את חלקה במסגרות האירופאיות לעונת 2021/22 כשתתארח אצל פיינורד במסגרת המחזור השישי שלב של הבתים בקונפרנס ליג. הירוקים, שידעו כי הסיכויים להעפיל מבית ה' נמוכים במיוחד, ינסו לצאת עם חיוך מהמפעל החדש של אופ"א.

מאמן האלופה הישראלית ברק בכר סיכם את הקמפיין של קבוצתו במסיבת העיתונאים ברוטרדם: "זה המשחק האחרון. אנחנו רוצים לסיים אותו בצורה טובה עם תוצאה טובה, אני חושב ששתי הקבוצות רוצות. אני מניח ששתיהן ישתפו שחקנים שפחות שיחקו במשחקים האחרונים. אנחנו בהחלט מרגישים שעשינו משחקים טובים במפעל הזה, יכולנו להוציא יותר נקודות, בטח לפי היכולת, אבל לא עשינו את זה. אנחנו רוצים לסיים עם טעם טוב".

אחרי ה-0:0 בין מכבי חיפה לפיינורד במפגש הקודם בין השתיים במסגרת המחזור הראשון, עושה רושם כי מאמן הירוקים צופה כדורגל שונה לחלוטין מחר: "יהיה משחק פתוח, שתי הקבוצות באות משוחררות, באות לשחק כדורגל, באות לנצח. יהיו לא מעט שחקנים שפחות משחקים בשתי הקבוצות וזה טבעי, נעשה הכל כדי לשחק טוב ולנצח".

על הרוטציה שהוא צפוי לערוך אמר בכר: "זו הזדמנות טובה לתת לשחקנים לשחק במפעל כזה נגד קבוצה כזו, אני מאוד מקווה שהם גם יוכיחו את עצמם. נרצה להמשיך את המומנטום שלנו, אנחנו בהחלט בתקופה טובה ונרצה להמשיך את זה גם פה. יש מזג אוויר טוב, יש מגרש טוב, אומנם לא יהיה קהל אבל יש תנאים טובים לשחק כדורגל ונרצה להרוויח פה גם שחקנים שיוכלו להשתלב בהמשך".

אחרי המאמן, גודסוויי דוניו שיתף על החוויה האירופית שלו במדים הירוקים: "שיחקתי בעבר במוקדמות אירופאיות, כששיחקתי בדנמרק. אבל זו הפעם הראשונה שאני משחק בשלב בתים. זו היתה חוויה מדהימה, זו התחרות הכי טובה שיש בעולם וזה גם נהדר עבור הקבוצה".