הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

טוואטחה נפצע ומירר בבכי, חשש לקרע בשריר

מגן מכבי חיפה נפצע בצורה מדאיגה בארבע-ראשי. כל הפרטים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.12.21 - 00:21
טאלב טוואטחה. רק בריאות (Getty)
טאלב טוואטחה. רק בריאות (Getty)

חדשות מטרידות במיוחד למכבי חיפה היום (חמישי) במהלך המשחק נגד פיינורד בקונפרנס ליג. בדקה ה-44 של המשחק, שהיה לפרוטוקול בלבד מבחינת שתי הקבוצות, המגן השמאלי טאלב טוואטחה הוחלף לאחר שנפצע ברגלו. טוואטחה סבל מכאבים ותועד ממרר בבכי עם ירידתו לחדר ההלבשה, לאחר שקיבל טיפול ראשוני על המגרש.

על פי האבחנה הראשונית, חשש כי מגן הירוקים סובל מקרע בשריר הארבע-ראשי. המשמעות היא שהוא עלול להיעדר בחודש הקרוב.

טוואטחה, שחזר לחיפה ב-2020, לא נמנה על ההרכב הראשון של הקבוצה ושיחק ב-3 משחקים בלבד בליגת העל העונה. המשחק נגד פיינורד הוא הפעם השנייה בה המגן פותח בהרכב במסגרת הקונפרנס ליג לאחר שפתח והשלים 62 דקות בניצחון על סלביה פראג.

לאחר המשחק, מאמן הקבוצה ברק בכר סיכם את שלב הבתים: "אני חושב שכולם יודעים שנפלנו לבית קשה עם קבוצות חזקות. להוציא המשחק בברלין בחוץ שבו התבטלנו לגמרי אני חושב שהיינו שווים בכל המשחקים, היינו יכולים להגיע לתוצאה טובה יותר אבל אין תלונות. החבר'ה נתנו 100%, את המקסימום שלהם. סך הכל, כמו שאמרתי אתמול, אנחנו מאוכזבים מהתוצאות ויודעים מה היכולת בהרבה משחקים. אני חושב שזה יתן לנו הרבה בהמשך מבחינת דירוג, כסף וניסיון, עכשיו הפנים לליגה. שיחקנו חמישה משחקים בשבועיים, חשבנו קדימה וניסינו לתמרן את זה. בשני יהיה הרכב בשחקנים לא עמוסים יחסית, צריך להמשיך את המומנטום".