הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"קובאס במעקב": בהולנד מתכוננים למכבי

התקשורת המקומית נערכה לצהובים. קראסטאיץ' יוצג ברביעי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.12.21 - 18:51

מכבי תל אביב קיבלה את פ.ס.וו איינדהובן היום (שני)  בשלב 32 האחרונות של הקונפרנס ליג. לצד התגובות השונות בישראל, גם התקשורת ההולנדית התייחסה למפגש נגד הקבוצה הישראלית בה שיחק כזכור ערן זהבי, חלוצה של פ.ס.וו.

"טלחרף" ההולנדי התייחס בעיקר לאקסים: "בפ.ס.וו יעקבו אחרי ברנדלי קובאס ששיחק בעבר באקסלסיור והרקלס, בין היתר. ערן זהבי שיחק בעבר במכבי תל אביב ויפגוש אותם בגומלין לא פשוט בישראל. איינדהובן רוצה להמשיך להתקדם בגביע השלישי של אופ"א".

"AD", כלי תקשורת גדול נוסף מהולנד, התייחס לכך שהצהובים סיימו במקום השני בליגת העל אחרי מכבי חיפה (שסיימה רביעית בבית של פיינורד) ולמינויו של מלדן קראסטיץ' למאמן הקבוצה. "VI" הגדיל לעשות והתייחס לעבר ההולנדי של הצהובים: "ג'ורדי קרויף עבד שם שנים. פטר בוס, שוטה ארבלזדה ופטריק ואן לוון אימנו". בעיתון התייחסו לכך ש-2 ההולנדיות האחרונות ששיחקו בארץ, אייאקס ואלקמאר, הפסידו, ולעבר של סטיפה פריצה ושרן ייני בליגה ההולנדית.

בינתיים, הצהובים הודיעו שביום רביעי, בשעה 17:00, יוצג המאמן מלאדן קרסטאיץ' במסיבת עיתונאים באיצטדיון בלומפילד, בה גם ישתתף הבעלים מיץ' גולדהאר באמצעות הזום.