הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מכבי? זה יהיה משחק מיוחד בזכות זהבי"

שמידט ופ.ס.וו מצפים. בהולנד בטוחים: "לא אמר דבר על עזיבה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.12.21 - 18:21

על אף שהוא כרגע פצוע ואפילו לא נמצא עם קבוצתו, פ.ס.וו איינדהובן, ערן זהבי חווה ימים משונים במיוחד. זה התחיל אמש (שני) כשבתחילת היום יצא הפרסום כי ביתו של הליגיונר הישראלי באמסטרדם נפרץ פעם נוספת, ונמשך כמה שעות לאחר מכן עם ההגרלה של קבוצתו שתפגוש את לא אחרת מאשר מכבי תל אביב בפלייאוף הקונפרנס ליג.

המפגש עצמו ייערך בחודש פברואר, אך כבר עכשיו בהולנד מתעסקים באווירה הפיקנטית משהו בין זהבי לאקסית. "זה יהיה משחק מיוחד לקבוצה שלנו בגלל ההיסטוריה של ערן ומכבי", אמר מאמנו, רוג'ר שמידט, שהמשיך והתייחס ליריבה עצמה: "אתם רואים שגם בקונפרנס ליג יש יריבות טובות. למכבי יש קבוצה חזקה".

בינתיים, בהולנד ממשיכים להתעסק בעתידו של הישראלי. "הדיווחים שהוא רוצה לעזוב את פ.ס.וו כבר בחורף לא מבוססים על דבר", נכתב ב-"AD", "אף אחד בפ.ס.וו לא שמע דבר באשר לעזיבה אפשרית והשחקן צפוי לחזור ולהיות כשיר בחודש ינואר".

כזכור, אמש לא הייתה הפעם הראשונה בה ביתו של זהבי נפר, כשבחודש מאי האחרון בעוד השחקן עצמו היה בדרכו למשחק, משפחת זהבי נפלה קורבן לשוד אלים, אז שני רעולי פנים פרצו לביתו, איימו על אשתו וילדיו בנשק חם ובזזו ציוד רב. במהלך השוד ההוא, הופעל כוח נגד אשתו, שי זהבי, וילדיו כשהפורצים אף איימו בנשק חם על המשפחה וקשרו את אשתו. על פי אחד הדיווחים בהולנד, השודדים אף גזרו את שיערה של שי זהבי.