הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מוריניו: "אדחה כל הצעה, אני נשאר ברומא"

צפו: השחקנים התפרצו למסיבת העיתונאים של המאמן, שפרץ בבכי מהתרגשות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.05.22 - 07:25

רומא הפכה לזוכה הראשונה אי פעם בקונפרנס ליג, לאחר שגברה אמש (רביעי) 0:1 על פיינורד, וחגגה תואר אירופי ראשון אחרי 61 שנים. מסיבת העיתונאים בסיום המשחק נקטעה לאחר ששחקני הג'אלורוסי פרצו לאולם וחגגו בשירה עם ז'וזה מוריניו.

המאמן מוריניו, שעבורו זה היה תואר אירופי חמישי בקריירה, דמע בהתרגשות בסיום והצהיר: "אני הולך לדחות כל הצעה, אני אשאר פה ברומא, אפילו אם יש שמועות בנוגע לעתיד שלי, לא אכפת לי. עשינו היסטוריה. אין לי ספק שאשאר מאמן רומא".

"כל כך הרבה דברים רצים לי בראש עכשיו", סיפר הפורטוגלי. "הלילה הצלחנו לעשות היסטוריה. אנחנו צריכים להבין מה הבעלים, שמאוד כנים, רוצים לעשות בעונה הבאה. אנחנו יכולים להמשיך בפרויקט הזה, רק צריכים להבין מה השלבים הבאים כדי להגדיר כיוון לעונה הבאה".

מוריניו סיכם: "זה דבר אחד לזכות כשכולם מצפים לזה, ודבר אחר לעשות את זה כשדברים נשארים לנצח. זה גורם לך להרגיש מיוחד. אני לא אומר שאני לא חושב על עצמי, אבל אני חושב מעל הכל על אוהדי רומא שחוגגים היום, אני מקווה שהם מחכים לנו בבית. זה יישאר לנצח, אני ממש שמח בשביל השחקנים שלנו ומשפחת רומא".

לורנצו פלגריני הודה לאוהדים: "החזרנו רק מעט ממה שהם נתנו לנו בעונות האחרונות והשנה. אנחנו קבוצה אמיתית והלילה הוכחנו את זה. אחרי הניצחונות היפים האלה תמיד קשה מאוד להתחיל מחדש, אבל אנחנו חייבים לעשות את זה. מעולם לא ציפיתי שאהיה מסוגל לעשות את זה בגיל 25, זה עם החולצה הזאת וסרט הקפטן על הזרוע".