הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הגענו לכאן כדי לנצח. מכבי ת"א טובה מאד"

חרמן בורגוס ואריס נערכים למפגש עם הצהובים. ההרכב המשוער בפנים

הדר יעקבי
הדר יעקבי  03.08.22 - 18:28

תגיות: קונפרנס ליג

מכבי תל אביב תעלה מחר (חמישי) למשחק הראשון בשלב המוקדמות השלישי של הקונפרנס ליג כאשר תארח בבלומפילד את אריס סלוניקי היוונית, שסיימה את העונה שעברה במקום השלישי בליגה. היוונים, שכבר נמצאים בישראל, עורכים בשעה זו מסיבת עיתונאים לקראת ההתמודדות מול החבורה של ולאדן איביץ'.

"הגענו לכאן לנצח, אנחנו תמיד מוכנים לנצח", אמר מאמן אריס חרמן בורגוס, "בכל מקרה הסיכויים שלנו הם 50-50, ראיתי את מכבי תל אביב משחקת, זו קבוצה מאוד טובה".

פאבינו, בלם הקבוצה, דיבר גם כן: "יש לנו משחק קשה מאוד לפנינו, זו קבוצה טובה. גם המשחקים נגד הומייל היו קשים, עד עכשיו עשינו את המשחקים שלנו פשוטים וזו המטרה גם למחר. יש לנו הזדמנות נגד קבוצה טובה, אז אנחנו צריכים להיות מרוכזים בשביל זה".

"יש לנו קבוצה טובה, השחקנים החדשים איכותיים מאוד וזה נורמלי שצריך זמן כדי להכיר אחד את השני", המשיך, "אין לנו הרבה זמן, אנחנו בתחרות ויש לנו משחקים קשים. אנחנו עובדים באימונים ונהיה מוכנים למשחק הזה. נעשה את הטוב ביותר שלנו. מכבי תשחק בבית וזה יתרון בשבילה, היא תפתח את המשחק שלה חזק. אבל אנחנו הגענו במנטליות של להתחיל חזק גם כן, אנחנו מוכנים לזה ומגיעים אחרי נצחונות, אז זה יהיה משחק טוב בין שתי קבוצות טובות. אנחנו מכבדים את היריבה אבל יודעים מה האחריות שלנו כלפי האוהדים וגם בינינו".

היוונים צפויים לפתוח במערך 4-2-3-1 האופייני להם כאשר חוליאן קואסטה יהיה בין הקורות וסאלם אמבקטה, מארווין פירסמן, פביאנו וג'ייקוב בראבק ירכיבו את רביעיית ההגנה. שני הקשרים האחוריים יהיו צ'יק דוקורה ובריאן דאבו, כאשר גם מקומו של אנדרה גריי בחוד מובטח. ההתלבטות של המאמן הארגנטינאי היא בנוגע לשלישייה שתפתח מאחורי החלוץ, כאשר שלושה מתוך דניאל מנצ'יני, מתיאו גרסיה, רפאל קאמצ'ו ולואיס פלמה יפתחו.