הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ביטון, ייני וסאבוריט צפויים לפתוח בהגנה

מכבי ת"א מחכה לאריס במוקדמות הקונפרנס. זהבי צפוי לערוך בכורה מחודשת

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.08.22 - 07:16

במכבי ת"א מבינים שאם יעלו לשלב הבא יהיה פחות קשה להביא שחקנים איכותיים לישראל. עד עכשיו במועדון שמעו בעיקר 'לא' משחקנים, שקיבלו הצעה בשכר גבוה שעבר את החצי מיליון יורו בעונה, אבל או שחששו להגיע לישראל, או שמעדיפים להמתין ולמצוא קבוצה שתשחק לא רק במסגרת מקומית אלא גם אירופית.

הערב (חמישי) בסגל שרחוק מלהיות מושלם, אבל עם ערן זהבי שעוד לא ברור אם יפתח, הצהובים משוכנעים שניתן לעבור את אריס סלוניקי ולצאת ליוון עם ניצחון בבלומפילד. איביץ', שיחסר את פארפה גויאגון הפצוע ואייל גולסה החולה, עשוי לפתוח במערך של שלושה בלמים כשניר ביטון תורגל. גם דן גלזר, שחזר מפציעה, בתמונת ההרכב ולגבי זהבי, בצהריים יוחלט אם השחקן יפתח או יעלה מהספסל לדקות ראשונות בקדנציה הזו.

בניגוד לתקופת פטריק וואן לוון, אצל איביץ' מכבי ת"א לא יוצאת למלון יום לפני משחק בית אלא רק ביום המשחק. "לא נותנים לנו סיכוי להגיע לבתים, בואו נוכיח לכולם אחרת", אמרו שחקנים בקבוצה לפני ההתמודדות.

הרכב משוער: דניאל פרץ, אנדרה ג'ראלדש, ניר ביטון, שרן ייני, הנריק סאבוריט, אופיר דוידזאדה (ברנדלי קובאס), דן גלזר, יוריס ואן אוברהיים, גבי קניקובסקי, ערן זהבי (ברנדלי קובאס) ג'ורג'יה יובאנוביץ.