הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"זהבי הכוכב הגדול, מנהיג חדש-ישן במכבי"

צפו בתקציר. ביוון החמיאו לחלוץ וביקרו: "אריס רעה, לילה קשוח בת"א"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.08.22 - 22:05

(התקציר באדיבות 'ספורט1')

הערב הזה (חמישי) היה שייך לשחקן אחד - ערן זהבי. הכוכב החוזר של מכבי תל אביב מצא את הרשת בדקה ה-84 נגד אריס סלוניקי, בדרך ל-0:2 חשוב של הצהובים במוקדמות הקונפרנס ליג. גם ביוון, התרשמו מהכוכב, ולא נמנעו מלבקר את אריס עצמה.

"מכבי תל אביב הייתה טובה יותר ומצאה את הדרך לפגוע באריס", נכתב ב-SDNA היווני, "השוער חוליאן קואסטה נתן את משחק חייו, והוא היחיד שמנע תוצאה גבוהה יותר, אבל עכשיו המשימה של אריס הפכה לקשה בהרבה. מכבי שלטה לגמרי במשחק. היא החזיקה בכדור וקבעה את הקצב, ובסוף גם מצאה את השער השני בעזרת הכוכב הגדול שלה והמנהיג החדש-ישן, ערן זהבי".

במקביל, ב-SPORT24 סיכמו גם כן: "אריס נכשלה להשיג את התוצאה שהיא קיוותה לה בישראל. השחקנים של חרמן בורגוס לא הצליחו לאיים מספיק, אבל עכשיו הם חייבים להשתפר אם הם רוצים להעפיל לשלב הבא במוקדמות הקונפרנס ליג".

"אריס הייתה רעה וסבלה מלילה קשוח בתל אביב", נכתב ב'גאזטה' היווני, "קואסטה סיפק הצלות ענק אבל הוא שיחק לבד למעשה. מכבי ניצלה את היתרון שלה בדרך ל-0:2, בזמן שאריס לא הייתה דומה לעצמה. הקצב ב-25 הדקות הראשונות היה מסויט עבור אריס, שום דבר לא עבד לקבוצה. אצל מכבי יובאנוביץ' הראה שהוא תמיד יודע להוציא לפועל, קניקובסקי הראה את האיכות שלו וזהבי הציג לראווה את המנהיגות שלו".

"זה החצי הראשון, אנחנו נכין את הקבוצה לחצי השני", אמר חרמן בורגוס, מאמן אריס, "אנחנו צריכים לנצח את המשחק הבא. יצרנו 7-8 מצבים ברורים לשערים, אז יש סיכוי. גם לפני המשחק אמרתי שמכבי ת"א זו קבוצה טובה מאוד"