הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"עבד כמו שעון": בב"ש מרוצים אחרי לוגאנו

צפו בתקציר. לצד המחמאות, הפנים לגומלין: "רוצים טרנר מלא". ספורי ושכטר צפויים לפתוח

תומר לוי
תומר לוי  05.08.22 - 07:08

התקציר באדיבות ספורט1

הפועל באר שבע השיגה אמש (חמישי) ניצחון יקר בשווייץ, לאחר שגברה 0:2 על לוגאנו ועשתה צעד גדול לפלייאוף הקונפרנס ליג. "אליניב ברדה זוכה להרבה מחמאות ובצדק", אמרו בקבוצה על ניהול המשחק, ההכנה הטקטית אליו והחילופים שהמאמן ביצע במהלכו. "הוא מקרין הרבה שקט, והכל עבד כמו שעון".

ולא מדובר רק בברדה. במחזיקת הגביע מרוצים גם מיוג'ין אנסה, שנמצא בפתיחת עונה פנטסטית: "כשתומר חמד ואסטריט סלמאני הגיעו, לא היה בטוח שאנסה יהיה שחקן הרכב, אבל בינתיים הוא פשוט נפלא ואתמול הוא היה מצוין", המהירות של החלוץ הקשתה מאוד על ההגנה של השוויצרית, ואליה הוא הוסיף את הבישול הנהדר לתומר יוספי.

גם ההימור בהרכב על יוספי, כובש השער הראשון, השתלם. בבאר שבע שמחו במיוחד משער הבכורה של סלמאני, ומכך שלאט לאט הקבוצה מתחברת ונראית טוב יותר ממשחק למשחק. בהגנה, מיגל ויטור רשם עוד משחק יציב, וגם איתן טיבי תרם מהניסיון שלו.

כעת, הפנים במועדון לגומלין: "אנחנו רוצים טרנר מלא, שידחוף את הקבוצה. המטרה היא להגיע לשלב הבתים ושהקהל יהנה מהדרך והחוויה. עשינו רק חצי עבודה". רמזי ספורי ואיתי שכטר אמורים לקבל דקות בגומלין אחרי שחזרו מפציעות, זאת אחרי שבקבוצה העדיפו שלא לסכן אותם אמש.