הטירוף חוזר

משודרגת וממכרת יותר, עם חוקים חדשים וכמובן, הפרס הגדול: רכב חדש. ליגת החלומות של אלטשולר שחם כבר כאן. היכנסו והירשמו בחינם, כל הפרטים שאתם צריכים לדעת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.08.19 - 11:21
תחילת כתבה

אתם חיכיתם, אנחנו חיכינו והנה היא חוזרת! ליגת החלומות של ערוץ הספורט ואלטשולר שחם שוב איתנו, זו השנה השישית ברציפות. העונה, כמו תמיד, אנו עומדים לרגש אתכם עם המשחק הכי סוחף ברשת, בגרסה משודרגת ומשופרת, וכמו תמיד - בחינם.

הירשמו בחינם לליגת החלומות, פרסים מדהימים מחכים לכם!

גם העונה, ערוץ הספורט ואלטשולר שחם יעניקו רכב חדש לזוכה במקום הראשון. מעבר לרכב, יחולקו גם חופשות זוגיות באירופה ובארץ, שוברים לארוחות, תלושים לקניית ביגוד ועוד פרסים נוצצים ושווים.

כזכור, בעונה שעברה הכנסנו שני כפתורי בונוס - טריפל קפטן ו-11 חילופים - שממשיכים איתנו כמובן גם השנה. הפעם, החלטנו לתת דגש בנושא הסטטיסטיקה המלווה את ליגת החלומות והוספנו מספר דברים שיעצימו את החוויה.

הראשון, עדכון תוצאות בזמן אמת. החל מהעונה ניתן להיכנס למתחם ליגת החלומות במהלך המשחקים ולראות את הניקוד שלכם מתעדכן אונליין. החלוץ שלכם כבש? קבלו מיד 4 נקודות. הבלם כבש שער עצמי? מינוס 5. שימו לב, הניקוד הסופי ייקבע אך ורק לאחר סיום המחזור ויתעדכן בשעה 10:00 בבוקר שלמחרת סיום כל מחזור.

קבלו גם יותר מידע שיעזור לכם לבחור את השחקנים הנכונים ביותר עבורכם. החל מהמחזור הראשון תוכלו בלחיצה על כל שחקן לקבל סטטיסטיקה עדכנית ומפורטת שלו, כולל סינון לפי מחזור, אשר תאפשר לכם לקבל החלטות מושכלות יותר בבחירת החילופים שלכם לקראת המחזור הבא.

איך אני לעומת כל השאר? מעתה יופיע בתחתית העמוד מספר הנקודות שהשגתם במחזור האחרון וממוצע הנקודות של כלל שחקני ליגת החלומות, כך שתמיד תוכלו להשוות עצמכם לכל המתמודדים האחרים.

נציין כי חוקי המשחק נשארו זהים לשנים עברו. לפני תחילת המחזור הראשון תוכלו לבצע 80 חילופים, כאשר בשאר המחזורים 3 חילופים, למעט בסיומו של כל סיבוב. התקציב נותר על כנו, 100 מיליון, וגם ההגבלה של עד 2 שחקנים מכל קבוצה. לחוקי המשחק המלאים לחצו כאן.