קחו טיפ: המגנים המומלצים בליגת החלומות

לפני פתיחת הפלייאוף: עוזרים לכם לבנות את ההרכב המושלם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.05.20 - 18:56
תחילת כתבה

בעוד חמישה ימים זה קורה - ליגת החלומות של ערוץ הספורט ואלטשולר שחם שוב איתנו: עם חזרתה של ליגת העל בשבת ופתיחת משחקי הפלייאוף, ייכנס המשחק הממכר לשלבי ההכרעה שלו.

שימו לב שלקראת המחזור הקרוב, בו ישוחק הפלייאוף העליון בלבד, עומדים לרשותכם 80 חילופים. חלון החילופים יינעל ב-19:30, חצי שעה לפני פתיחת המחזור. לכל אורך הפלייאוף ניתן לבחור עד שלושה שחקנים מכל קבוצה, בעוד שהתקציב נותר על כנו (100 מיליון).

כדי לעזור לכם לבחור את ההרכב הטוב ביותר לשבת, בחרנו את חמשת המגנים עם הניקוד הגבוה ביותר בעונה הסדירה:

אנדרה ג'ראלדש (מכבי תל אביב)
המגן הפורטוגלי של הצהובים נמצא בעונת בכורה מצוינת בישראל. ג'ראלדש השתלט על אגף ימין בהגנה של ולדימיר איביץ' וסיפק שלושה בישולים ב-25 משחקים בהם פתח. הוא השיג 135 נקודות, ותג המחיר שלו עומד על 9 מיליון.

אנריק סאבוריט (מכבי תל אביב)
הספרדי שעולה 10 מיליון לקח חלק משמעותי בהגנה הטובה בליגה שספגה רק שבעה שערים. סאבוריט פתח ב-24 משחקים ובישל שני שערים בדרך ל-125 נקודות.

ארנסט מאבוקה (מכבי חיפה)
המגן שעולה 8 מיליון בישל ארבעה שערים העונה ב-24 משחקי ליגה, כשהוא חלק מקבוצת ההתקפה הטובה בארץ (58 גולים). בנוסף, חיפה ספגה 20 שערים ומחזיקה במאזן ההגנתי השני בטיבו בליגה ומאבוקה השיג 103 נקודות.

אורן ביטון (הפועל באר שבע)
ב"ש תגיע לפלייאוף ותפתח עידן ללא אלונה ברקת, וביטון (שעולה 8 מיליון) יעזור לקבוצה מבירת הנגב בקרב על המקום השלישי. המגן בישל שלושה שערים העונה ב-22 הופעות בדרך ל-77 נקודות.

מקס גרצ'קין (בית"ר ירושלים)
בעונת הבכורה בבירה המגן השמאלי רשם ארבעה בישולים ומוביל יחד עם מאבוקה את הקטגוריה הזו בין המגנים בליגת העל. גרצ'קין פתח ב-19 משחקים והשיג 77 נקודות, כשהעלות שלו היא 7 מיליון.