הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תנו לו

גם רז זהבי הצטרף לטירוף ליגת החלומות של אלטשולר שחם ובחר הרכב אגדי, שכולל את הגנת מכבי ת"א ומלך השערים. כבר נרשמתם? מיד יוצאים לדרך. פרסים מטורפים לזוכים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.08.20 - 12:41
תחילת כתבה

צוות שער השבת של ערוץ הספורט עבר העונה ריענון. הראשון מבין הטריו החדש שהצטרף לליגת החלומות של ערוץ הספורט ואלטשולר שחם הוא רז זהבי, שרוצה לשתף אתכם בהרכב האגדי שלו לקראת פתיחת העונה.

רז כמובן לא יכול לזכות בפרסים המטורפים שלנו, אבל זה לא אומר שהוא יעשה לכם הנחות, להיפך. נזכיר כי הפרס הראשון בסיום העונה הוא לא פחות מאשר רכב חדש מהניילונים. גם אייפדים, חופשות בחו"ל ובארץ, תלושים לרכישת ביגוד ועוד מחכים למצטיינים.

החלק החזק ביותר של מכבי תל אביב בעונה שעברה היה ללא ספק החלק האחורי והפרשן זהבי החליט להמשיך באותו קו, כשהעניק את המקום בהרכב לדניאל טננבאום ומאור קנדיל. לצידם יפתחו במחזור הראשון אור דדיה מהפועל באר שבע, אורן ביטון, הרכש של בית"ר ירושלים ועופרי ארד ממכבי חיפה.

אם אצל האלופה ההגנה הייתה הבאנקר הגדול, במ.ס. אשדוד ובהפועל כפר סבא היו אלה שני הברומטרים, שלומי אזולאי ועומר פדידה, בהתאמה. שניהם מופיעים בהרכב של רז ולצידם קשר הרכש של יוסי אבוקסיס, סינטיהו סלליך.

בחלק הקדמי אי אפשר בלי מלך השערים, ניקיטה רוקאביצה, שגם קיבל את סרט הקפטן לקראת המפגש של הירוקים עם הפועל חדרה. מי שמשלימים את ההרכב הם שני חלוצים צעירים וסופר-מוכשרים, רועי בן שמעון מבני יהודה ואוסאמה חלאילה מבני סכנין שצפויים לדבר חזק העונה בליגה.

מה דעתכם על ההרכב של רז זהבי? טקבקו לנו!