הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קרב המכבים: הקבוצה האהודה בליגת החלומות

הצהובים והירוקים בראש הטבלה של המאמנים לקראת עונת 2020/21, הפועל ב"ש הרחק מאחור. וגם: הפער בין בית"ר ירושלים להפועל. למה אתם מחכים? פרסים מטורפים לזוכים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.08.20 - 16:25
תחילת כתבה

כ-20 אלף גולשים כבר נרשמו לעונה החדשה של ליגת החלומות של ערוץ הספורט ואלטשולר שחם והחל מיום שבת תיפתח התחרות על הפרס הראשון - רכב חדש ונוצץ. נזכיר כי חלון החילופים יהיה פתוח עד חצי שעה לפני תחילת העונה בליגת העל, כלומר עד 18:30 ביום שבת.

חולמים על רכב חדש? הירשמו לליגת החלומות!

לפני המחזור הראשון אתם רשאים לבצע 80 חילופים, כאשר ביתר המחזורים יתאפשרו שלושה שינויים, למעט בסיום הסיבוב הראשון והשני. ניתן לבחור עד שני שחקנים מכל קבוצה בתקציב של 100 מיליון ולרשותכם שני כפתורי בונוס חד-עונתיים, טריפל קפטן ו-11 חילופים. לחוקי המשחק המלאים לחצו כאן.

כידוע, כל מאמן שבונה קבוצה נדרש לסמן את הקבוצה האהודה עליו בליגה. החלטנו כי זה בדיוק הזמן לסיכום ביניים מי היא הקבוצה הכי אהודה על מאמני ליגת החלומות.

את המקום הראשון, עם כ-25 אחוז מהקולות, קוטפת מכבי חיפה, שליגת האוהדים הפנימית שלה היא הכי גדולה עד עתה. מכבי תל אביב תסתפק במקום השני עם כ-22 אחוזים מבחירות המאמנים. מדליית הארד מוענקת לבית"ר ירושלים (כ-17%), בעוד שהפועל תל אביב רביעית עם כ-10 אחוז. הפועל באר שבע ומכבי נתניה במקומות 5 ו-6 בהתאמה עם פחות מ-8 אחוזים כל אחת. רוצים לחזק את הקבוצה שלכם? זה הזמן להירשם.