הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פינת הכהן": ההמלצה של כוכב מכבי ת"א

החלוץ מציין מי לדעתו ראוי לסרט הקפטן בליגת החלומות. אל תשכחו להירשם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.08.20 - 17:00
תחילת כתבה

היום (שבת) זה קורה - ליגת החלומות של ערוץ הספורט ואלטשולר שחם יוצאת לדרך! מדובר במשחק היחיד ברשת שמחלק לכם רכב חדש ונוצץ כפרס ראשון, בנוסף לעשרות פרסים אחרים שווים בהחלט.

הירשמו כעת לליגת החלומות!

חלון החילופים יינעל ב-18:30 בדיוק הערב, חצי שעה לפני תחילת המשחק הראשון של העונה. עד אז, תוכלו לבצע 80 חילופים בהרכב שלכם. התקציב עומד על 100 מיליון וקיימת הגבלה של עד 2 שחקנים מכל קבוצה.

למי שכבר מכיר וגם למי שלא, בכל שבוע בוחרים קפטן לקבוצה שלנו, שהניקוד שלו מוכפל בסיום המחזור, לטוב ולרע. עד שתחליטו באופן סופי מי יקבל את הסרט אצלכם למחזור הראשון, הנה עשרת הקפטנים המבוקשים עד עתה בליגת החלומות. בלי קשר לביקוש, יונתן כהן פרסם את ההמלצה שלו.

במקום הראשון, מלך שערי העונה שעברה, ניקיטה רוקאביצה. שנבחר כקפטן על ידי כ-25 אחוז מהמאמנים במשחק. במקום השני ניצב ז'וסווה מהפועל באר שבע, עם פחות מ-10 אחוזים. בפער זעום מהפורטוגלי, נמצא כוכב מכבי תל אביב, יונתן כהן עם נתון כמעט זהה.

במקום הרביעי נמצא שוער האלופה, דניאל טננבאום (כ-5%), שמקדים במעט את חברו ניק בלקמן. במקום השישי נציג צהוב נוסף, אנריק סאבוריט, שנלקח כקפטן ע"י כ-3 אחוזים מהמשתתפים. צ'ארון שרי, דן ביטון, אלירן עטר ושלומי אזולאי מאשדוד נועלים את העשירייה עם פחות מ-3 אחוזים כל אחד.

מי הקפטן שלכם למחזור הראשון? טקבקו לנו!