הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חוזרים לפנטז: הבהרות לגבי ליגת החלומות

כמות החילופים ואיך המחזורים יושלמו? תשובות לכל השאלות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.10.20 - 11:37
(צילום מסך)
(צילום מסך)

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

אחרי עוד פגרה כפויה בעקבות נגיף הקורונה, ליגת העל תחזור לפעולה הערב, וגם המאמנים בליגת החלומות של אלטשולר שחם כבר מתחילים לשבור את הראש עם ההרכבים.

ההרשמה לליגת החלומות פתוחה ואם עדיין לא הורדתם את האפליקציה שלנו, אתם מוזמנים!

אז נעשה לכם סדר, איך דברים יעבדו מעכשיו. היום יתקיים משחק מהמחזור ה-5 בין מכבי תל אביב להפועל באר שבע. נבהיר כי משחק זה לא ייחשב בניקוד של ליגת החלומות העונה. בעקבות כך, לפני המחזור ה-5 ולאחריו, נאפשר לכם המאמנים לקיים עד 7 חילופים בהרכב שלכם, במקום 3 כמדי מחזור, כדי שתוכלו להוציא את שחקני הקבוצות לפני המחזור ה-5 ואף להחזירם לקראת המחזור ה-6.

המשחקים יתחדשו היישר מהמחזור ה-4, זאת לפני שאלו שנדחו מהמחזורים ה-2 וה-3 יושלמו. בשל הבלבול שנוצר כתוצאה מהמצב, נבהיר שההרכבים שבחרתם למחזורים שנדחו בחלקם, נשמרו עבורכם במערכת ולאחר קיום המשחקים במועדם החדש, יתווסף הניקוד לקבוצתכם מבלי שתעשו דבר נוסף. כלומר, אין חובה להשאיר בהרכב שלכם שחקנים שעדיין לא קיבלו ניקוד במחזור 2 ו-3.

חלון החילופים פתוח כעת לקראת המחזור ה-4 ולרשותכם עומדים שלושה חילופים. בתוך כך, החלון יינעל ביום שבת, 31 באוקטובר, בשעה 15:45. ההמלצה שלנו היא לא למהר ולבצע חילופים, אלא להמתין כמה שניתן בסמוך למחזור, כדי לקבל את התמונה המלאה בנוגע לשחקנים שייקחו חלק במשחקים.