הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ליגת החלומות של weSure: ההרכב המפתיע של נדב יעקבי

אריאל הרוש ושגיב יחזקאל ב-11 של השדר והפרשן הבאר שבעי. צ'ארון שרי בקישור, שני נציגים להפועל תל אביב, מכבי תל אביב ולעולה החדשה הפועל ירושלים ומי בחוד של יעקבי?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.08.21 - 11:14

תגיות: נדב יעקבי

תחילת כתבה

ליגת החלומות של ערוץ הספורט ו-weSure יצאה רק אתמול וכבר אלפי גולשים הצטרפו לטירוף והפכו למאמנים מן המניין. המטרה של כולם זהה - לסיים במקום הראשון בתום העונה ולצאת הביתה עם רכב חדש מתנת weSure.

 • להורדת האפליקציה ובניית הרכב ב-5FANTASY - לחצו כאן


 • מי שעוד הצטרף למשחק הוא השדר והפרשן נדב יעקבי, שאמנם לא יוכל לזכות בפרסים, אבל ינסה לתרגם את הידע הנרחב שלו גם למגרש הווירטואלי של ליגת החלומות שלנו. בתור באר שבעי נאמן, הציב יעקבי בהרכב שני שחקנים מבירת הנגב: אריאל הרוש בין הקורות ובהתקפה את שגיב יחזקאל, שגם קיבל את סרט הקפטן.

  שני נציגים שולחות גם מכבי חיפה (בוגדאן פלאניץ' וצ'ארון שרי), מכבי תל אביב (לואיס הרננדס ועידן נחמיאס) והפועל תל אביב (בן ביטון ולוסיו) ובאופן די מפתיע, גם העולה החדשה הפועל ירושלים עם גיא חדידה בקישור ו-וויליאם אגאדה בחוד ההתקפה. אז אמנם המקום הראשון יזכה ברכב חדש, אבל גם המקומות הבאים בתור לא יישארו מקופחים.

  מי שיסיימו במקומות 2-4 יזכו בחופשה זוגית באירופה. המאמנים במקומות 5-14 ייהנו מחופשה זוגית בארץ. הפינוקים ממשיכים - המדורגים 15-34 יזכו בשובר על סך 200 ש"ח לארוחה. הגעתם למקום הראשון בתום הסיבוב הראשון או השני של ליגת העל? כל הכבוד, אייפד חדש בדרך אליכם. כמובן שגם למצטיין השבועי שלנו בכל מחזור מגיע פרס - 300 ש"ח לרכישת ביגוד. 

  כדי להתחיל לשחק, עליכם לבחור 11 שחקנים, אותם תוכלו להציב במספר מערכים שונים. מתוכם יהיו שוער אחד, 3-5 שחקני הגנה, 3-5 שחקני קישור, 1-3 שחקני התקפה. יש לציין כי לא ניתן לבחור יותר משני שחקנים מכל קבוצה. למשל, אם בחרתם את סאן מנחם ודולב חזיזה ממכבי חיפה, תצטרכו לוותר על חבריהם עלי מוחמד ובן שהר.

  לפני המחזור הראשון, תוכלו לבצע 80 חילופים בנבחרת שלכם כאשר הדד-ליין להשלמת הנבחרת הוא חצי שעה לפני תחילת המשחק שיפתח את העונה. בכל מחזור ניתן יהיה לבצע 3 חילופים כאשר חלון ההעברות הווירטואלי ייסגר 30 דקות בדיוק לפני תחילתו של המשחק הראשון באותו מחזור. בתום הסיבוב הראשון והשני, תוכלו להחליף את כל ההרכב שלכם. כמובן שגם השנה תוכלו לעשות שימוש חד פעמי בכפתורי הבונוס - טריפל קפטן ו-11 חילופים.

  מה דעתכם על ההרכב של נדב יעקבי? טקבקו לנו!