הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הקבוצה האהודה בישראל ע"פ ליגת החלומות

רק 6 ימים נותרו: מהרו להירשם למשחק של weSure

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.08.21 - 12:42
תחילת כתבה

זה מתקרב ובעוד 6 ימים זה קורה! ליגת החלומות של ערוץ הספורט ו-weSure יוצאת לדרך עם חזרתה של ליגת העל לפעולה. עדיין לא נרשמתם ובניתם קבוצה? פרסים מטורפים ממתינים לזוכים שלנו.

אוהדי הכדורגל נהנים להתווכח על השאלה לאיזו קבוצה יש הכי הרבה אוהדים בישראל? בזכות ליגת החלומות, יש לנו תשובה עבורכם. למעלה מ-10,000 מאמנים כבר הקימו קבוצה במשחק הלוהט וכחלק מהרישום בחרו את הקבוצה האהודה עליהם. כעת, החלטנו שזה בדיוק הזמן לסיכום ביניים של ההצבעות.

במקום הראשון עם כ-25% מהקולות, תמצאו את האלופה מכבי חיפה, שמקדימה את סגניתה מכבי תל אביב עם כ-20% מהצבעות האוהדים. במקום השלישי, בית"ר ירושלים, שזוכה לאהדה של כ-15% מבין מאמני ליגת החלומות. את הטופ-5 נועלות בהתאמה הפועל תל אביב (10%) והפועל באר שבע (8%) כאשר שאר הקולות מתחלקים בין שאר קבוצות הליגה.

נזכיר עוד כי מלבד המשתתף שיסיים במקום הראשון, גם המאמנים הבאים בתור לא ישארו מקופחים. מי שיסיימו במקומות 2-4 יזכו בחופשה זוגית באירופה. המאמנים הווירטואליים במקומות 5-14 יהנו מחופשה זוגית בארץ. הפינוקים ממשיכים - המדורגים 15-34 יזכו בשובר על סך 200 ש"ח לארוחה.

הגעתם למקום הראשון בתום הסיבוב הראשון או השני של ליגת העל? כל הכבוד, אייפד חדש בדרך אליכם. כמובן שגם למצטיין השבועי שלנו בכל מחזור מגיע פרס - 300 ש"ח לרכישת ביגוד. 

מי הקבוצה האהודה עליכם? טקבקו לנו!

להורדת האפליקציה לחצו כאן