אל על תהיה נותנת החסות הראשית לטוקיו

חברת התעופה תטיס את המשלחת. כרמי: מסייעים למאמץ הישראלי

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  25.09.19 - 11:35
(באדיבות הוועד האולימפי בישראל)
(באדיבות הוועד האולימפי בישראל)

תגיות: טוקיו 2020

תחילת כתבה

המשחקים האולימפיים בטוקיו 2020 אמנם עוד רחוקים, אבל המשלחת הישראלית כבר יודעת מי תהיה נותנת החסות הראשית שלה. אל על, שתטיס את המשלחת בטיסות הישירות החדשות שלה ליפן, סיכמה הבוקר (רביעי) על הסכם חסות עם הוועד האולימפי.

המשחקים האולימפיים, שיתקיימו בקיץ הבא בטוקיו, צפויים להיות אירוע הספורט הגדול והמרכזי של שנת 2020. טקס הפתיחה ייערך ב־24 ביולי, והמשחקים יסתיימו ב־9 באוגוסט, כשסה"כ 207 מדינות צפויות להשתתף במשחקים, ביניהן ישראל.

במסגרת שיתוף הפעולה, יעניק מועדון הנוסע המתמיד של אל על לחברי המשלחת מעמד של חבר זהב במועדון, כאות הוקרה על ייצוגם את ישראל. טקס החתימה על ההסכם נערך במשרדי אל על בהשתתפות ההנהלה בראשותו של המנכ"ל, גונן אוסישקין, ובהשתתפות הנהלת הוועד האולימפי בישראל בראשותו של יגאל כרמי. כמוכן, ספורטאים נבחרים הגיעו גם הם, ביניהם: יעל ארד, לינוי אשרם, יעקב טומרקין ויובל פרייליך.

יגאל כרמי, יו"ר הוועד האולימפי בישראל, אמר: "אנו מאד שמחים שאל על בחרה להוביל את המשלחת הישראלית למשחקים האולימפיים שיתקיימו בטוקיו בקיץ 2020. אל על תטיס את ספורטאיי ישראל לאירוע הספורט החשוב ביותר המתקיים אחת לארבע שנים. בכך היא תסייע למאמץ הלאומי של ייצוג ישראל על הבמה הבינלאומית המרכזית בקיץ הבא. יותר מזה, אנו תקווה שקו הטיסות הישיר שהחברה תשיק בחודש מרץ הקרוב יעודד אוהדי ספורט רבים מישראל להגיע למשחקים, ולעודד את הספורטאים שלנו".

עדי הנגבי, מנהלת מטה השיווק באל על, הוסיפה: "אנו מודים ושמחים על הטסת המשלחת הישראלית למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020 וזאת במקביל לחנוכת נתיב טיסה ישיר בין ישראל ויפן, במטוסי הדרימליינר החדש של החברה. אל על מחזקת ומעודדת את משלחת ישראל למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020".