ביילס על דחיית האולימפיאדה: שובר את הלב

המתעמלת האמריקנית מפחדת שלא תהיה בשיאה: מרגישה אבודה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.04.20 - 22:31
האם ביילס תצליח להישאר בשיא גם בשנה הבאה? (GETTY)
האם ביילס תצליח להישאר בשיא גם בשנה הבאה? (GETTY)
תחילת כתבה

התקופה המשונה בה אנו נמצאים מאלצת אותנו לעשות שינויים רבים בחיים שלנו. המצב לא פוסח על הספורטאים האולימפיים כששלושה חודשים בלבד לפני המשחקים בטוקיו יצאה הודעה רשמית על דחיית המשחקים האולימפיים לשנה הבאה. מי שמרגישה אכזבה אדירה מכך היא המתעלמת האמריקנית, סימון ביילס: "ההחלטה הזו שוברת לי את הלב, אני לא יודעת אם אצליח להישאר בשיא גם בשנה הבאה".

למרות ששינוי מועד המשחקים יפגע באמריקנית, כיוון שבגילה (23) היא נחשבת כבר ל"מבוגרת", היא מבינה שזה הדבר הנכון ותשקול את צעדיה לגבי השנה הבאה: "בסופו של דבר זו ההחלטה הכי טובה עבור העולם כרגע ואני מבינה את זה, למרות האכזבה הגדולה. אצטרך לחשוב עם המאמנים כיצד אפשר להכין אותי פיזית ומנטאלית לשנה הבאה, זה יהיה מאוד מאתגר".

המתעמלת הוסיפה וסיפרה על העובדה שלראשונה מזה שנים היא שוברת את השגרה העמוסה כשהיא לא נמצאת בלו"ז צפוף וכעת יש לה זמן רב לעצמה: "זה מאוד משונה, אני מרגישה אבודה. כאילו שחלק ממני נעלם למרות שאני עושה אימונים בבית על מנת לשמור על רמה מסוימת של כושר. אני מאוד מקווה שנחזור לשגרה בקרוב מאוד".

כזכור, במשחקים האולימפיים בריו, ביילס הקטנה, הייתה אחת הכוכבות הגדולות של המשחקים כשהיא זוכה בארבע מדליות של זהב ומדליה נוספת מארד. בנוסף על כך האמריקאית שמחזיקה בשיאים רבים בעלת 25 מדליות מאליפויות העולם, מהן 19 מזהב.