"עכשיו ברור שרונאלדו הוא השחקן הטוב ביותר בעולם"

כוכב פורטוגל חגג על ליטא עם רביעייה וסחט מחמאות ממאמנו, פרננדו סנטוס. החלוץ אמר: "שמח לא רק בגלל שכבשתי, אלא גם בגלל היכולת. ניצחון יספיק כדי לעלות ליורו"

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.09.19 - 08:52
תחילת כתבה

רק שלא נתחיל להתרגל, כי ממש עוד מעט זה ייגמר: כריסטיאנו רונאלדו רשם אמש (שלישי) עוד ערב נפלא עם לא פחות מרביעייה לרשת של נבחרת ליטא, במדי פורטוגל. אלופת אירופה לא התקשתה להביס 1:5 את הליטאים, להשיג ניצחון שני ברציפות במוקדמות היורו ולהתבסס (עם משחק חסר) במקום השני, חמש נקודות מאחורי מוליכת בית ב', אוקראינה, כשהפער הולך ונסגר בדרך להבטחת המקום ביורו 2020.

"אני שמח ונהנה מהרגע", אמר בסיום חלוץ יובנטוס, "לא רק בגלל שכבשתי, אלא גם בגלל הרמה אותה הצלחתי להפגין בנבחרת. אני מקווה להמשיך באותו קצב ולעזור למדינה שלי". באשר להמשך הדרך, הודה רונאלדו: "אנחנו קרובים מאוד למטרה. יש לנו עוד שני משחקים, אחד בחוץ ואחד בבית, ואם ננצח אחד מהמשחקים הללו זה עשוי להספיק. המשימה הקשה היתה הניצחון בסרביה, ואותה השגנו".

"ידענו שיהיה קשה הערב", אמר בסיום ברנרדו סילבה, "בוודאי כשאנחנו משחקים על מגרש סינתטי, נגד יריבה אגרסיבית. נכנסנו למשחק נהדר, אבל נחלשנו לקראת סוף המחצית הראשונה. כשכריסטיאנו כבש את השער השני, הכל הפך לקל יותר והצלחנו לחזור למשחק". לגבי היחסים עם הכוכב, סילבה פרגן בגדול: "כשיש לך את רונאלדו, הכל הרבה יותר קל. בוודאי עבורי כקשר, בגלל התנועה שלו לכיוון השער. צריך רק לראות לאן הוא רץ ולהניח לו את הכדור, הוא כבר יעשה את היתר".

פרננדו סנטוס, המאמן, סימן וי והמשיך הלאה: "ניצחנו כי היינו טובים יותר. המשכנו את הקצב שהפגנו נגד סרביה, ואנחנו קרובים יותר ליורו. יש לנו ארבעה משחקים לנצח ולהבטיח את המקום הראשון. עכשיו ברור לכולם שרונאלדו הוא הטוב בעולם, אין איצטדיון בעולם שלא מוחאים לו כפיים בו". ז'ואו פליקס הצעיר נשאר צנוע: "אין משחקים קלים, והם (הליטאים) שיחקו נהדר, אבל הצלחנו לכבוש יותר".