סטרלינג על הבוז לגומז: "זה ממש לא בסדר"

הכוכב יצא להגנת בלם אנגליה. וגם: השבחים על ההעפלה ליורו

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.11.19 - 07:33
תחילת כתבה

הרבה נחת נרשם בקרב נבחרת אנגליה אחרי הניצחון הדורסני 0:7 אתמול (חמישי) על מונטנגרו, שהוביל להעפלה הרשמית ליורו 2020 מבית 1 במוקדמות. כולם זוכרים שהסיפור המרכזי שקדם לחלון הנבחרות הנוכחי אצל נבחרת שלושת האריות הוא הסאגה בין ראחים סטרלינג לג'ו גומז, שהובילה להרחקה של הראשון מההתמודדות אתמול. הבלם, שנכנס כמחליף, ספג קריאות בוז מהקהל האנגלי, ועל כך הגיב סטרלינג בכעס בעמוד הטוויטר הרשמי שלו.

"היה לי קשה לשמוע את החבר שלי לנבחרת סופג שריקות בוז בגלל משהו שהיה באשמתי", צייץ שחקנה של מנצ'סטר סיטי. "ג'ו לא עשה שום דבר לא בסדר, ולדעתי כשאתה רואה מישהו ששומר על פרופיל נמוך וממשיך לעבוד קשה, במיוחד אחרי שבוע קשה, ובכל זאת סופג בוז, זה ממש דבר רע. אני לקחתי אחריות מלאה והשלמתי עם ההשלכות".

הניצחון אתמול היה במשחק ה-1,000 של אנגליה בהיסטוריה, וכמה סמלי שזה היה הניצחון הכי גבוה שלה מאז 1987. גם לראשונה מאז 1946 (!) היא כבשה חמישייה עד הדקה ה-37.

המאמן גארת' סאות'גייט התרגש מהתוצאה: "שיחקנו ממש טוב במחצית הראשונה. שמעתי שלצרפת לקח הרבה זמן עד שהם השיגו ניצחון מול מולדובה. ניצחנו בית בו היינו צריכים לנצח, אבל גם עשינו זאת בצורה נוחה למדי ומצאנו דרך לשחק מול היריבות מהדרג הנמוך יותר שבעיקר מסתגרות בהגנה. בעבר לא היינו מצליחים לשחק כך".

המצטיין שכבש שלושער, הארי קיין, גם כן דיבר בסיום: "הייתה לנו מעידה אחת בבית הזה, והגבנו בצורה מאד טובה. השלמנו היטב את המשימה שלנו ורצינו לספק מופע במשחק ה-1000 שלנו. נדמה לי שעשינו זאת. אנחנו רוצים גם לנצח את המשחק הזה בחוץ מול קוסובו".

הדפס