דה בריינה, לוקאקו והזאר בסגל בלגיה ליורו

השדים האדומים פרסמו את 26 השחקנים. ויטסל הפצוע בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.05.21 - 13:13
(GETTY)
(GETTY)

תגיות: יורו 2020

תחילת כתבה

נבחרת בלגיה חולמת לעשות את קפיצת המדרגה ביורו 2020 והיום (שני) פורסם סגל השחקנים המורחב, שאולי יעשה היסטוריה עבור השדים האדומים.

יש לציין כי אין הפתעות גדולות בסגל של רוברטו מרטינס שייצא לדרך מול רוסיה ב-12 ביוני ויתמודד אחר כך בשלב הבתים נגד דנמרק ופינלנד (ישחקו בבית B). כמובן שקווין דה בריינה, קשרה המצטיין של מנצ'סטר סיטי ורומלו לוקאקו, כוכבה של אינטר יוליכו את השדים האדומים. אדן הזאר, שסבל מבעיות כשירות במדי ריאל מדריד, ינסה להפגין ניצוצות בחלק הקדמי.

לצידם טיבו קורטואה מריאל מדריד, יאייש העמדה בין הקורות ויורי טילמנס מלסטר ויאניק פריירה קראסקו מאתלטיקו מדריד יצטרפו לדה בריינה בקישור. מרטינס כלל את אקסל ויטסל בין 26 השחקנים, על אף שהקשר האחורי של בורוסיה דורטמונד עדיין בתהליכי החלמה אחרי שקרע את גיד האכילס בינואר. מרוואן פלאיני, ששיחק לצידו בעשור הקודם, נותר בחוץ.

כזכור, בלגיה מעולם לא זכתה ביורו, ולמעשה שיחקה רק חמש פעמים בטורניר היוקרתי. הישג השיא שלה היה המקום השני בשנת 1980, ובטורניר הקודם הודחה ברבע הגמר על ידי ויילס. שנתיים לאחר מכן בלגיה המשיכה בהתקדמותה המטאורית, כאשר סיימה במקום השלישי במונדיאל ברוסיה.