הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לוקאטלי: "מקווה שווראטי ישוב במהרה"

אידיליה בנבחרת איטליה. וגם: ההישג הנפלא של קשר ססואולו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.06.21 - 07:15
(GETTY)
(GETTY)

המחזור השני של שלב הבתים ביורו נפתח לו רק היום (רביעי), אבל כבר עכשיו אפשר לסמן מיהי הנבחרת שנראית הכי טוב בטורניר - איטליה. האזורי רקדו על הדשא באולימפיקו והשיגו 0:3 מוחץ על שווייץ, כזה שמבטיח להם את המקום בשמינית הגמר מוקדם במיוחד.

איטליה השיגה ניצחון עשירי ברציפות בכל המסגרות שהיה גם משחק עשירי ללא ספיגת שער במאזן שערים מדהים של 0:31. האזורי, שלא העפילה למונדיאל 2018 מציגה סגל צעיר ורעב ומזכירה ניחוחות של ימים יפים יותר. גם ברשת מהללים את הנבחרת של רוברטו מנצ'יני ובעיקר את מנואל לוקאטלי שחגג צמד והפך לראשון לעשות זאת עבור איטליה ביורו מאז... מריו באלוטלי בחצי גמר 2012.

לוקאטלי, מתברר, הוא לא רק שחקן נהדר אלא גם אישיות נהדרת. "אני רוצה לחלוק את תואר השחקן המצטיין יחד עם כל הקבוצה. קיבלו אותי כאן בצורה נהדרת ואני שמח להיות עם הנבחרת פה", אמר אחרי הצמד שכבש והוסיף בנוגע למרקו וראטי, שהיה אמור לפתוח על חשבונו: "אני מקווה שהוא ישוב במהרה. הוא שחקן מוכשר שיכול לעשות את ההבדל".

חברו של לוקאטלי לססואולו הוא כמובן דומניקו ברארדי שבישל פעמיים. "אני ומאנו מכירים אחד את השני טוב מאוד. אני שמח בשבילו, היה לו משחק נהדר", פרגן החלוץ. "הנבחרת הזאת מדהימה. נלחמנו עד הסוף והשגנו שלוש נקודות חשובות. נצטרך לתת את מאת האחוזים בכל משחק, יש לנו מבחן גדול בקרוב ואנחנו מתכוונים לנצח גם בו".