הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: גאבי סובל מקרע מלא וגמר את העונה

קשר ברצלונה צפוי להחמיץ את היורו. בקבוצה זועמים על מאמן הנבחרת דה לה פואנטה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.11.23 - 13:42

תגיות: גאביברצלונה

חדשות רעות מאוד לברצלונה: גאבי, שנפצע ללא מגע בברכו במשחק בין נבחרת ספרד לגיאורגיה, סובל מקרע מלא ברצועה הצולבת. הקשר סיים את העונה וצפוי להחמיץ גם את היורו (זמן החלמה משוער בין 7 ל-9 חודשים).

חדש! הצטרפו לערוץ הוואטספ של ערוץ הספורט - כל העדכונים

כזכור, הקשר נפצע בברכו ורופאי הנבחרת ביצעו לו בדיקות כדי לבדוק אם מדובר בפציעה שלא מאפשרת חזרה לדשא והחליטו לתת לו לחזור לשחק. במהלך הבא, תוך כדי ניסיון לשלוט בכדור, הוא נפגע שוב באותה הברך, הימנית והוחלף תוך שהוא ממרר בבכי.

התוצאה הרשמית אמנם הגיעה רק היום בצהריים, אך כבר מאתמול בלילה היה ברור שהשחקן סובל מפציעה חמורה. למעשה, מיד לאחר המשחק שורה של שחקני ברצלונה כבר ניחמו את גאבי ואיחלו לו החלמה מהירה כשהם מבינים שמדובר בפציעה חמורה למדי.

ברצלונה עשויה לקבל בין 4 ל-5 מיליון יורו על הפציעה של גאבי, אך זה פחות מעניין אותה. לפי הדיווחים בתקשורת הקטאלנית, בקבוצה זועמים על מאמן הנבחרת לואיס דה לא פואנטה על כך שלא איפשר לגאבי לנוח במשחק חסר החשיבות.

חאבי מיגל, עיתונאי שמקורב לקבוצה ולצ`אבי, כתב: "לא הייתה שום חשיבות למשחק מול גיאורגיה, במועדון לא מצליחים להבין למה הוא בכלל שיחק במשחק הזה".

דה לה פואנטה מצידו כבר הספיק להתנצל: "זה היום הכי קשה בקריירת האימון שלי".

גאבי הוא האחרון בשורה ארוכה של בעיות פציעות בברצלונה. כרגע יש להם את מארק-אנדרה טר שטגן שנמצא בחוץ בגלל פציעה בגב, בעוד שגם פרנקי דה יונג וגם סרג`י רוברטו נמצאים מצטרפים לרשימה.