הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גרמניה-סקוטלנד בפתיחה: לו"ז היורו המלא

ספרד-קרואטיה ביום השני ומתי צרפת תפגוש את הולנד? לוח המשחקים המלא

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.12.23 - 19:53

תגיות: יורו 2024

אפשר להתחיל להתרגש. הגרלת היורו שנערכה הערב (שבת) עושה לנו סדר. מי תפגוש את מי, מתי ובאיזה אצטדיון? להלן לוח המשחקים הצפוי מ-51 המפגשים של טורניר הגמר שיערך הקיץ.

  • ספרד עם איטליה וקרואטיה, צרפת עם הולנד
  • אם תעלה, ישראל בבית עם בלגיה ורומניה
  • באנגליה מרוצים: "סאותגייט בטוח שמח מאוד"
  • משחקי שלב הבתים

    14.6, שישי: גרמניה - סקוטלנד (מינכן)
    15.6, שבת: ספרד - קרואטיה (ברלין)
    15.6, שבת: איטליה - אלבניה (דורטמונד)
    15.6, שבת: הונגריה - שווייץ (קלן)
    16.6, ראשון: סרביה - אנגליה (גלזנקירשן)
    16.6, ראשון: המנצחת בפלייאוף א' - הולנד (המבורג)
    16.6, ראשון: סלובניה - דנמרק (שטוטגארט)
    17.6, שני: אוסטריה - צרפת (דיסלדורף)
    17.6, שני: בלגיה - סלובקיה (פרנקפורט)
    17.6, שני: רומניה - המנצחת בפלייאוף ב' (מינכן)
    18.6, שלישי: פורטוגל - צ'כיה (לייפציג)
    18.6, שלישי: טורקיה - המנצחת בפלייאוף ג' (דורטמונד)
    19.6, רביעי: קרואטיה - אלבניה (המבורג)
    19.6, רביעי: סקוטלנד - שווייץ (קלן)
    19.6, רביעי: גרמניה - הונגריה (שטוטגארט)
    20.6, חמישי: ספרד - איטליה (גלזנקירשן)
    20.6, חמישי: דנמרק - אנגליה (פרנקפורט)
    20.6, חמישי: סלובניה - סרביה (מינכן)
    21.6, שישי: המנצחת בפלייאוף א' - אוסטריה (ברלין)
    21.6, שישי: הולנד - צרפת (לייפציג)
    21.6, שישי: סלובקיה - המנצחת בפלייאוף ב' (דיסלדורף)
    22.6, שבת: המנצחת בפלייאוף ג' - צ'כיה (המבורג)
    22.6, שבת: טורקיה - פורטוגל (דורטמונד)
    22.6, שבת: בלגיה - רומניה (קלן)
    23.6, ראשון: שווייץ - גרמניה (פרנקפורט)
    23.6, ראשון: סקוטלנד - הונגריה (שטוטגארט)
    24.6, שני: קרואטיה - איטליה (לייפציג)
    24.6, שני: אלבניה - ספרד (דיסלדורף)
    25.6, שלישי: הולנד - אוסטריה (ברלין)
    25.6, שלישי: צרפת - המנצחת בפלייאוף א' (דורטמונד)
    25.6, שלישי: אנגליה - סלובניה (קלן)
    25.6, שלישי: דנמרק - סרביה (מינכן)
    26.6, רביעי: צ'כיה - טורקיה (המבורג)
    26.6, רביעי: המנצחת בפלייאוף ג' - פורטוגל (גלזנקירשן)
    26.6, רביעי: סלובקיה - רומניה (פרנקפורט)
    26.6, רביעי: המנצחת בפלייאוף ב' - בלגיה (שטוטגארט)

    כזכור, אלו הן הקבוצות שיתחרו בשלבי הפלייאוף השונים:
    פלייאוף א':

    פולין, אסטוניה, ויילס ופינלנד

    פלייאוף ב':
    ישראל, איסלנד, בוסניה ואוקראינה

    פלייאוף ג':
    גאורגיה, לוקסמבורג, יוון וקזחסטן

    שלבי הנוקאאוט בהמשך >>>

    שלב שמינית הגמר
    29.6, שבת: מנצחת בית א - סגנית בית ג (דורטמונד), משחק 37
    29.6, שבת: סגנית בית א - סגנית בית ב (ברלין), משחק 38
    30.6, ראשון: מנצחת בית ב - שלישית בית א/ד/ה/ו (קלן), משחק 39
    30.6, ראשון: מנצחת בית ג - שלישית בת ד/ה/ו (גלזנקירשן), משחק 40
    1.7, שני: מנצחת בית ו - שלישית בית א/ב/ג (פרנקפורט), משחק 41
    1.7, שני: סגנית בית ד - סגנית בית ה (דיסלדורף), משחק 42
    2.7, שלישי: מנצחת בית ה - שלישית בית א/ב/ג/ד (מינכן), משחק 43
    2.7, שלישי: מנצחת בית א - סגנית בית ו (לייפציג), משחק 44

    שלב רבע הגמר:
    5.7, שישי: מנצחת משחק 39 - מנצחת משחק 37 (שטוטגארט), משחק 45
    5.7, שישי: מנצחת משחק 41 - מנצחת משחק 42 (המבורג), משחק 46
    6.7, שבת: מנצחת משחק 43 - מנצחת משחק 44 (ברלין), משחק 47
    6.7, שבת: מנצחת משחק 40 - מנצחת משחק 38 (דיסלדורף), משחק 48

    שלב חצי הגמר
    9.7, שלישי, 22:00: מנצחת משחק 45 - מנצחת משחק 46 (מינכן), משחק 49
    10.7, רביעי, 22:00: מנצחת משחק 47 - מנצחת משחק 48 (דורטמונד), משחק 50

    משחק הגמר
    14.7, ראשון, 22:00: מנצחת משחק 49 - מנצחת משחק 50 (ברלין)