הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מדר: "עשינו משהו גדול, מחכה לאתגר הבא"

כוכב העתודה סיכם את הזכייה באירוע הוקרה: "עדיין מעכלים"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  08.08.19 - 18:15

כשבועיים וחצי חלפו מאז הזכייה של נבחרת העתודה באליפות אירופה שנערכה בישראל - והערב (חמישי) התקיים אירוע הוקרה של בנק הפועלים, נותן החסות הראשי של נבחרות ישראל.

כל שחקני הנבחרת הגיעו, כולל המתגייסים הטריים ים מדר, יותם חנוכי ואופק מלכה. בנוסף אליהם הגיעו גם שחקני נבחרת הנוער שזכו באליפות אירופה דרג ב׳ וכן כמה מבוגרי נבחרת העתודה הקודמת - יובל זוסמן, גיל בני ומייקל בריסקר.

שלושת הגביעים הוצגו לראווה ליד הבמה, כאשר בתחילת הטקס הוקרן סרט מיוחד שהוכן לכבוד הזכייה של העתודה. ״זה מאוד מרגש ובהזדמנות זו אני רוצה לברך את נבחרת הנוער ואורן אהרוני על ההישג שלהם״, אמר אריאל בית הלחמי. ״נפלה הזכות בחלקנו לשמח הרבה אנשים ואנו מודים על זה, הרבה תודה לכולם על התמיכה, לכל מי שהיה סביב הנבחרת הזאת״.

יאיר קרביץ, קפטן הנבחרת, נשא דברים ואמר: ״זכינו לעשות הישג גדול. העובדה שעל הגופיה שלנו יש את דגל ישראל וסמל בנק הפועלים מדברת בעד עצמה. אנחנו נשתדל להמשיך לייצג את הנבחרת בכבוד״.

ים מדר הוסיף: ״הרימו פה כזה אירוע לכבודנו, אז כנראה שבאמת עשינו משהו גדול. זה כיף לפגוש את כולם, את כל המאמנים, השחקנים, זה מרגש. הגעתי מהטירונות וזה קצת שונה מהשגרה שלי עכשיו. עיכלנו לאט לאט את מה שעשינו ועכשיו אני כבר מחכה לאתגר הבא״.