הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יביא תואר שלישי ברצף? גודס מאמן העתודה

מאמנה של ראשל"צ מונה על ידי הוועדה המקצועית של האיגוד

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  16.01.20 - 16:09

יש לנבחרת העתודה של ישראל בכדורסל מאמן חדש. הוועדה המקצועית של איגוד הכדורסל קיבלה היום (חמישי) את המלצותיהם של היו"ר עמוס פרישמן והמנהל המקצועי פיני גרשון ובחרה מאמנים וצוותים לנבחרות הצעירות. את נבחרת העתודה, שהייתה בשלוש השנים האחרונות בגמר אליפות אירופה וזכתה בה פעמיים (ואף נבחרת לקבוצת העשור הישראלית של ערוץ הספורט), יאמן גיא גודס.

מאמנה של מכבי ראשון לציון היה כבר עוזר מאמן בעתודה וכן גם בנבחרת הבוגרת. עוזריו יהיו שרון אברהמי ויואב שמיר, שימשיכו לשנה נוספת. העתודה תשחק באליפות אירופה שתתקיים בליטא ב-11-19 ביולי בבית עם אוקראינה, גרמניה וקרואטיה. מאמן הכושר של הנבחרת ימשיך להיות רימון יבזורי, מאמן הכושר הראשי של נבחרות ישראל.

את נבחרת הנוער, שעלתה לדרג א', ימשיך לאמן אורן אהרוני ועוזריו יהיו אלון שטיין וגיא קפלן. הנבחרת תשחק באליפות אירופה שתתקיים בבורסה, טורקיה, בתאריכים 25.7-2.8 בבית עם גרמניה, צרפת ובריטניה.

את נבחרת הקדטים, שגם היא תשחק בדרג א', ימשיך לאמן ברק דמיציאן והצוות שלו יכלול את העוזרים עמית בן דוד וברק לדרר. הקדטים ישחקו באליפות אירופה בצפון מקדוניה בבית עם ספרד, צפון מקדוניה ואיטליה.

את הנבחרת עד גיל 17 יאמן אדיר עמר ועוזריו יהוא אורלנד ויוגב ברדוגו, את הנבחרת עד גיל 15 יאמן עדי עמוס ועוזריו גולן יבלונובסקי ויואב שנקמן. את הנבחרת עד גיל 14 יאמן איתי ירושלמי, עוזרו יהיה שחף תור.