פניני: נשאר השבוע הכי חשוב. רוצים את התואר

מכבי תל אביב עושה הכנות אחרונות לגמר מול מכבי חיפה. כל 1,200 הכרטיסים למשחק הראשון ברוממה כבר נחטפו

רועי גלדסטון  05.06.14 - 22:08
תחילת כתבה

רגע לפני המפגש הראשון מבין שניים בגמר הפלייאוף, מול מכבי חיפה באולם ברוממה, מכבי תל אביב סגרה הערב (חמישי) רשמית את חגיגות הזכיה ביורוליג. הצהובים הגיעו לאירוע מצומצם שכלל את נציגי ארגון האוהדים "gate11", והתקיים באיזור היכל התהילה של נוקיה.

כ-200 אוהדים נכחו במקום, כמו גם שחקנים של אלופת אירופה, שבאו לומר תודה בפעם האחרונה לפני שייצאו לקרב מול הירוקים במטרה להשלים טרבל גדול. "צריך להודות לאוהדים שליוו אותנו העונה, לכל מקום", אמר קפטן מכבי גיא פניני, "עד עכשיו לא יצא לנו לשמוח איתם בצורה רשמית".

"נשאר לנו השבוע הכי חשוב עד לסוף העונה", הוסיף פניני, "אנחנו רוצים להחזיר את האליפות. הקרב עם מכבי חיפה הוא שוויוני, והעובדה שהמשחק השני הוא אצלנו בבית יכול להיות יתרון ויכול להיות חיסרון. נצטרך להתמודד עם המצב וננסה לזכות באליפות".

אוהדי מכבי תל אביב בטירוף לקראת המשחק הראשון ברוממה, ובתוך כמה שעות נמכרו היום כל 1,200 הכרטיסים שהוקצו לטובת האורחים. עומס גדול נרשם היום במשרדי המועדון, בטלפונים ובאתר האינטרנט, כאשר תוך פחות מיממה נמכרו גם כ-4,000 כרטיסים למשחק המכריע ביום רביע בהיכל - כמחצית מהכמות שהוקצתה לאוהדי מכבי. המכירה תימשך בימים הקרובים.