ליאור אליהו: "להפועל י-ם יש תלכיד מיוחד"

האדומים נחתו באנטוורפן. אוחיון וג'ונסון עדיין בספק

רועי כהן
רועי כהן  23.10.18 - 13:42
תחילת כתבה

הפועל ירושלים נחתה הערב (שלישי) לבלגיה לקראת המשחק נגד אנטוורפן ביום רביעי הקרוב במסגרת ליגת האלופות של פיב"א. ירושלים מקווה להמשיך את רצף הנצחונות מתחילת העונה, אבל המשימה תהיה קשה אם יוגב אוחיון וכריס ג'ונסון, שנצמאים בספק למשחק, לא ייטלו בו חלק. אוחיון יצטרף לקבוצה מקרואטיה, שם קיבל טיפול בקרסול, וג'ונסון סובל מכאבים בברך.

"אנטוורפן היא קבוצת קליעה טובה וזה יהיה מסוכן, בטח במשחק חוץ", הזהיר המאמן עודד קטש לפני ההמראה לבלגיה. "זו קבוצה עם המשכיות, הרבה שחקנים ששיחקו יחד גם בעונה שעברה וזה נותן להם יתרון. המשחק הקודם היה אולי הכי גרוע שלהם העונה, אבל זה רק מעיד על כך שהם יגיעו עם יותר מוטיבציה כדי לחזור למומנטום".

"זה משחק קשה, כמו כל המשחקים במסגרת הזו", הוסיף קטש. "ננסה להציג את הכדורסל הטוב שלנו. אנחנו לא מסתכלים אחורה, אלא לומדים ומבינים איך צריך להגיע מוכנים למשחקים. עוד מוקדם כדי לנסות לסכם או לחשוב. העונה מאוד ארוכה, חשוב להשיג ניצחונות בזירה האירופית וזה אחד המקומות שאנחנו רוצים לנצח בהם".

על כשירותם של אוחיון וג'ונסון אמר המאמן: "עם יוגב אוחיון נצטרך לחכות, הוא מצטרף אלינו ישירות לשם. כריס (ג'ונסון) לא ממש התאמן וזו תהיה החלטה שניקח רק לפני המשחק עצמו".

גם הקפטן ליאור אליהו מכבד את היריבה הבלגית ואמר: "אני לא חושב שאנטוורפן היא יריבה קלה, בטח לא בחוץ. אני לא צופה שיהיה משחק קל באירופה. נגיע בדריכות גבוהה ובמטרה לנצח. יש לנו תלכיד מיוחד ואני מקווה שהוא יידע לשמור על המוכנות והעירנות גם בתקופה טובה. לא צריך הפסד או שניים כדי להתעורר".

"מבחינה אישית אני נמצא במקום קצת אחר ממה שהייתי פעם", סיפר אליהו על המעמד שלו. "מהגיל שלי ומתפקידי כקפטן אני מסתכל יותר על הקבוצה ואני שם בשבילה אם זה לחמש דקות או ל-20. יש לי עוד הרבה לתרום בכדורסל, גם מבחינה פיזית וגם מבחינה מנטלית".

הדפס