"אנחנו לא מספיק טובים כרגע, זה סימן טוב"

פלדין וירושלים מוכנים לאנוויל: "יש להם סקוררים אדירים"

רועי כהן
רועי כהן  06.11.19 - 10:01
תחילת כתבה

הפועל ירושלים תנסה לשמור הערב (19:30, שידור ישיר ב-5PLUS) על המאזן המושלם בליגת האלופות, כשתארח את אנוויל ולוצלאבק הפולנית. בירושלים נערכו למשחק עם אסיפת וידאו ארוכה מהרגיל, שבה עודד קטש שם דגש על עצירת הסקוררים של אנוויל, בהם ריקי לידו, צ'ייס סיימון, טוני רואוטן ואקס נס ציונה כריס דואו.

"יש להם סקוררים אדירים, הם משחקים הרבה מצבי בידוד ואחד-על-אחד ואנחנו צריכים להציג הגנה קבוצתית כדי לעצור אותם", הסביר ג'יימס פלדין, "באסיפת הווידאו דווקא קיבלנו יותר מידע עלינו, ועל מה אנחנו צריכים לעשות כדי להשתפר".

החבורה של עודד קטש ממוקמת ראשונה כרגע ב"דירוג העוצמה" של ליגת האלופות, אבל פלדין לא מתרשם. "השטות הזו לא אומרת כלום. גם בעונה שעברה היינו ראשונים כמעט כל העונה, ומה זה עזר לנו? יש לזה אפס משמעות, ראיתי את הדירוג כי אני עוקב אחרי הרשתות החברתיות, אבל אין לזה שום חשיבות. יש כאלה שחושבים שאנחנו דווקא לא משחקים כל כך טוב למרות שאנחנו מנצחים, וזה דווקא טוב, זה אומר שיש לאן לשאוף".

כוכב הפועל ירושלים מצא גם נקודה חיובית בהפסד למכבי ת"א בליגה: "הגענו לשיא מסוים, ואז הגיע המשחק נגד מכבי והפסדנו בצורה רעה. זה נתן לנו להירגע קצת ולהבין שאנחנו לא טובים כמו שאנחנו אמורים להיות, וזה סימן טוב כי אנחנו רק בנובמבר, יש עוד המון משחקים והחוכמה היא להגיע לשיא בזמן הנכון. אנחנו עדיין צריכים לשפר את ההגנה, ומעל כולם אני כמנהיג של הקבוצה חייב לעלות רמה בהגנה שלי".