לא אמרת 'תודה' - תיענש: ההחלטה של ב"ש

המסר לשחקנים: הישארו להודות לאוהדים בסיום משחקים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.10.19 - 06:53
תחילת כתבה

בהפועל באר שבע קיבלו החלטה: שחקן שיירד לחדר ההלבשה בסיום המשחק מבלי להודות לקהל שהגיע - ייענש על ידי המועדון;  המסר הועבר לשחקנים אחרי שבסיום הניצחון על הפועל חיפה, שהעלה את האדומים למקום הראשון בליגת העל, מיהרו כמה מהם לחדר ההלבשה ולא נשארו על הדשא.

"קצת מוזר לבקש משחקן שלא שיחק ומבואס לבוא ולמחוא כפיים ולחגוג על הדשא, אבל אלה ההוראות במועדון", אמר אחד משחקני ב"ש. במועדון הכחישו ששחקנים ייקנסו ומסרו: "אוהדי הקבוצה מלווים את המועדון בכל משחק ובכל מצב ועושים מאמץ כביר כדי לתמוך בנו. כולנו צריכים להעריך ולהודות להם על המסירות, התמיכה והעידוד". אגב, גם מכבי חיפה פעלה באופן דומה, כפי שפורסם בערוץ הספורט.

בתוך כך, מרואן קבהא כבר ספג קנס - של 1,000 שקלים - אבל בגין עניין אחר לגמרי. הקשר עמד לוועדת משמעת לאחר שהתחצף לעוזר המאמן גיא צרפתי, וכאמור נענש בכיסו.

בעניין אחר, גל לוי, שהצטרף רק העונה והספיק לכבוש בליגה האירופית, לא מוצא את עצמו בסגל כמעט מתחילת העונה ומעוניין לזכות בדקות משחק. על פי ההערכות, הקשר שהגיע מהליגה הלאומית יבקש לצאת בהשאלה בינואר.

בנוסף, אם חנן ממן ימשיך לא לקבל דקות משמעותיות, גם בגזרה הזו עשויות להיות התפתחויות, אבל כרגע המטרה של הקשר הוא להמתין להזדמנות. "חנן כבר הוכיח מה הוא שווה. זה עניין של סבלנות", אמרו בב"ש. במקביל, במועדון לא הכחישו שהמטרה היא להכניס בהדרגה לכושר משחק את ז'וסואה.

משחק הליגה הבא של באר שבע, מול עירוני קרית שמונה, ייערך רק בעוד כשבועיים, אבל אם לא יהיו אילוצים של פציעות וכיוצא בזה - ברק בכר לא מתכנן שינויים. אגב, ב"ש רחוקה רק 180 דקות מהשוואת שיא מועדון של משחקים ברצף ללא ספיגה, שנקבע בעונת 1996/7, אבל אחרי ק"ש מצפה לחבורה של ברק בכר מפגש עם מכבי תל אביב.