בתנאים שלנו: המסר של מכבי חיפה לשועה

החלוץ רוצה לעבור לבית"ר, הירוקים לא מתפשרים. הפרטים כאן

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  24.09.20 - 09:03
תחילת כתבה

במכבי חיפה השלימו עם העובדה שירדן שועה לא רוצה להישאר במועדון. החלוץ מעוניין לעבור לבית"ר ירושלים, אלא שלפי שעה הפערים בין הצדדים משמעותיים מאוד. על הרצון של שועה להמשיך הלאה בקריירה פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט.

ההצעה של משה חוגג, בעלי בית"ר ירושלים, עומדת על 700 אלף יורו עבור 50 אחוז מהכרטיס, ואילו מכבי חיפה דורשת 1.4 מיליון יורו עבור 60 אחוז מהכרטיס - אותו הסכום ששילמה לבני יהודה תמורת שועה. במועדון מהכרמל לא מוכנים להתגמש בשלב זה. גורם בחיפה הבהיר: "ירדן הוא זה שפנה אלינו ודרש לעזוב, לא אנחנו קיבלנו החלטה למכור אותו".

העובדה שירדן שועה מעדיף להישאר בישראל, מקטינה כמובן משמעותית את האופציות מבחינת הצדדים המעורבים, אך כאמור, במכבי חיפה משדרים כי העסקה תצא לפועל בתנאים שלהם. גורם בכיר במועדון הוסיף: "לאחר יום כיפור נבחן את הדברים וככל הנראה יהיו התפתחויות". ייתכן כי ראשי חיפה ייפגשו עם חוגג על מנת לקדם את העסקה.

כפי שפורסם כאן כבר אתמול, ירדן שועה היה מוכן מבחינתו לעבור עוד היום לקבוצה אחרת. יתרה מזאת, לא מן הנמנע כי לא ישוב להתאמן עם מכבי חיפה כשזו תחזור מרוסיה. יחד עם זאת, במועדון לא מוכנים לשמוע בשלב זה על מתווה של השאלה עם אופציית רכישה, זאת למרות שחוזהו מסתיים רק ב-2024.