הפתרון לחוד? מילאן מקאריץ' קיבל הצעה מהפועל באר שבע

הדרומיים ממתינים לתשובה מהחלוץ הסרבי, שעל מועמדותו פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. דוידה פטרוצ'י לא בכושר ויחמיץ את אשדוד. השחרור הבינלאומי של מיכה הגיע

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.07.21 - 07:05
תחילת כתבה

בין ההכנות למשחק גביע הטוטו מול מ.ס אשדוד בחמישי ולצמד המשחקים מול ארדה הבולגרית החל מהשבוע הבא, רוני לוי, המנהל המקצועי, אליניב ברדה והסקאוט דודו עזריה ממשיכים בחיפושים אחר מגן שמאלי וחלוץ זרים. במועדון טענו כי על הסרבי, מילאן מקאריץ' מרדניק סורדליצה, שעל מועמדותו לקבוצה פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, הוגשה הצעה והוא צריך להשיב תשובה אבל במקביל נבחנות עוד אופציות. מקאריץ' הבקיע בעונה החולפת 27 שערים בכל המסגרות אליהם הוסיף 9 בישולים.

במקביל, אפקט דור מיכה מכה גלים. הקשר ששב לישראל חתם אמש (שלישי) בהפועל באר שבע ותוך 24 שעות נרשמה עלייה של 1,000 מנויים. עד עכשיו פתחו הדרומיים את רכישת המנויים רק לאלו שהחזיקו במנוי ובקרוב המכירה תיפתח גם לקהל הרחב. יש לציין כי נכון להיום כבר 6,000 מנויים נמכרו.

הדרומיים ממשיכים עם ההכנות האחרונות למשימה הראשונה לעונת 2021/22, כאשר יפגשו את אשדוד בגביע הטוטו. דוידה פטרוצ'י לא יהיה בסגל של רוני לוי - לקשר, שלא התאמן בתקופה האחרונה, הוכנה תוכנית עבודה מיוחדת והוא ייכנס בהדרגה לכושר על מנת למנוע פציעות. לגבי דור מיכה היום תתקבל ההחלטה אם להכלילו בסגל אבל נראה הוא ייכנס מהר יותר לעניינים מאחר ואתמול סיים אימון מלא והציג יכולת גבוהה. אגב, מיכה, שעלה אתמול עם החולצה מספר 12 לאימון, צפוי לקבל את החולצה מספר 10 שהייתה של ז'וסוואה. בכל מקרה, הקשר קיבל את השחרור הבינלאומי שלו והוא יוכל לשחק. איתן טיבי ואיאד אבו עביד יערכו הופעת בכורה במדים האדומים, ומי שיחמיצו את ההתמודדות הם חאתם עבד אלחמיד ואביב סולומון הפצועים.

בנושא אחר, במועדון ערכו מסיבה לסיום דרכו של אסי רחמים כמנכ"ל הפועל באר שבע. הבעלים, אלונה ברקת נעדרה מהאירוע אך בעלה, אלי נכח. גם יוסי אבוקסיס, שרחמים רצה שיישאר המאמן, הגיע לכבד.