"הקשיים בעסקה מראים גזענות ואינרסים רעים"

חוגג על עסקת בית"ר: "לא רוצים עוד מועדון עם תקציב גדול"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.01.21 - 20:09
תחילת כתבה

בעלי בית"ר ירושלים, משה חוגג, פרסם הערב (ראשון) פוסט ברשת החברתיות בו התייחס לנושאים רבים בנוגע למועדון, ביניהם גם על הקשיים שחווה ר לגבי אישור עסקת רכישת 50 אחוזים מהמועדון מצד השיח' בן חליפה. "הקשיים אותם אנו חווים מראים המון צדדים מכוערים במדינתנו", כתב חוגג. "אינטרסים רעים, גזענות במקומות גבוהים ועוד כמה כאלו שפשוט לא באמת רוצים עוד מועדון עם תקציב גדול בליגת העל מסיבות ברורות".

חוגג פירט: "כל הכתבות על חלק מהשותפים של השיח', מה עשתה השכנה שלו אתמול ומה אמרה עליו חברת חקירות של שקל וחצי ללא רישיון, כל זה לא באמת משנה. לגבי תעודת היושר, השיח' חתם על תצהיר בפני עורך דין שאין לו שום רישום פלילי, אך יחד עם זאת, אנו מבינים שזה לא מספיק ואנו מחפשים ביחד איתו איך להוציא תעודה כזו לבן מלוכה".

"כל קמפיין ההשחרה הוא מביש, כולי תקווה שהשיח' יענה על המגרש במעשים. הגלגל בישראל מתהפך מהר מאוד לשני הכיוונים", תקף חוגג וסיכם את הנושא: "למען הסר ספק, אם הייתי חושב שלשיח' מניע נסתר ואין לו רצון אמיתי לבנות מועדון גדול ביחד איתי, הייתי מחפש שותף אחר. מהשיחות היומיות שלי איתו הוא מספר לי על חלומותיו לראות אצטדיון מלא רועד משאגות אחרי שערים ותארים. נמצא את המתווה לקיים את העסקה בצורה כזו או אחרת. לטובת בית"ר".

חוגג גם התייחס לפילוג בין האוהדים בעקבות העסקה וכתב: "אני רואה את הדברים בצורה מאוד פשוטה, מי שטובת המועדון לנגד עיניו, גם אם דעותינו חלוקות, ליבנו באותו המקום. מי שנגד או בעד בשל דת כזו או אחרת הוא לא באמת אוהד בית"ר אלא אוהד אידאולוגיה גזענית, ובית"ר היא רק התפאורה בהצגת האג'נדה.

הצד השני שפתאום הופך להיות נגד בשל שטיפת המוח היום-יומית נגד השיח' לא באמת מטריד אותי, בסופו של דבר מעבר לאידאולוגיה ומסרים חינוכיים, אנחנו קודם כל כאן כדי לבנות קבוצה עוצמתית ותשתית חזקה, אם השיח' יעמוד בחוזה שעשיתי הדברים האלו יקרו ומי שאוהב את בית"ר יותר ממה שהוא שונא דתות שונות משלו, יהנה מזה מאוד וכולנו נשמח ביחד. לגזענות כבר אין מקום בעולם החדש ואוהדי בית"ר ישמחו להיפטר גם הם מהמשקולת הזו.

העסקה, כפי שנחתמה, נהדרת עבור מי שאוהב את בית"ר, היא מבטיחה עשור שלם של השקעות גבוהות במועדון. מהצד שלי אני עושה הכל כדי שהיא לא תיפול, היה נחמד להילחם בפחות אנשים ולקבל טיפת עזרה אבל אף אחד לא הבטיח לי שלהיות הבעלים של בית"ר יהיה משהו נחמד. אתמודד גם לבד אם צריך".