הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: לוסיו ויואב תומר חתמו בהפועל ת"א

האדומים התחזקו בצמד חלוצים, יצטרפו למחנה בפולין. הפרטים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  23.07.21 - 13:26
תחילת כתבה

הפועל תל אביב יצאה הקיץ למסע רכש רחב ובעיקר בחלק הקדמי, והוא עדיין לא הסתיים. אחרי שהודיעו הבוקר (שישי) על הצטרפותו של החלוץ יואב תומר לשנתיים, שעל מועמדותו פורסם כאן לראשונה, האדומים בישרו גם על חתימתו של לוסיו לעונה אחת עם אופציה להמשך ההתקשרות בעונה נוספת. השניים הצטרפו לסגל הקבוצה במחנה בפולין.

לוסיו (32), שהגיע לישראל בעונת 2016/2017, שיחק במספר קבוצות מקומיות ביניהן ב"ש, אשדוד, חדרה וק"ש. בעונת 2017/2018 עבר לשחק בטורקיה באלאזיספור, ולאחר מכן שיחק בפורטוגל בארוקה. בעונת 2018/2019 חזר לישראל ושיחק שתי עונות בהפועל חדרה, שם כבש 25 שערים בכל המסגרות. בעונה האחרונה לבש את מדי הפועל ק"ש וכבש 10 שערים בכל המסגרות.

תומר בן ה-23 גדל במחלקת הנוער של הפועל רעננה וב-2017 עלה לקבוצה הבוגרת. בעונת הירידה של האדומים מהשרון, הוא הבקיע חמישה שערים ב-19 הופעות ובעונה החולפת בליגה הלאומית הבקיע שלושה.

צמד החלוצים מצטרפים לרכש ההתקפי של הקבוצה שכולל את עידן ורד, פארליי רוסה ורז טוויזר, לצד אושר דוידה ושלומי אזולאי החלוץ מהסגל הקיים. אחת המטרות של האדומים היא לעשות אקזיט על דוידה והוא צפוי לקבל קרדיט רב. שבעה שחקנים מתמודדים על שלוש עמדות בהרכב של ניר קלינגר. אגב, השניים חתמו באמצעות סוכנם גלעד קצב.

יחד עם זאת, ולמרות הרכש, האדומים לא לגמרי הרימו ידיים בנוגע לעומרי אלטמן, שמעכב כרגע את ההצעות מאירופה ומוכן לשמוע על הצעה משודרגת מהאדומים, אך לכך יש מספר תנאים.

הנהלת הפועל ת"א השקיעה הקיץ כסף רב בחיזוק הקבוצה, כדי להביא את אלטמן צריך לפנות מקום בתקציב. הבלם, רז שלמה נמצא על סף חתימה במכבי נתניה, שי אייזן הוצע לקבוצות ויש ניסיון למכור גם את דני גרופר ועמנואל בואטנג. פעולות שיסייעו להבאת אלטמן.

ההתלבטות בנוגע לאלטמן קשורה להיבט המקצועי, בהפועל ת"א לא רוצים ליצור "פקק" בחלק הקדמי והיא עשויה לבצע שחרור או השאלה של אחד משחקני ההתקפה הנוכחית. לאלטמן יש הצעה מהונבד ההונגרית, ארוקה הפורטוגלית, התעניינות מקרקוביה הפולנית וכן מקבוצות מקפריסין אותן דחה.

בתוך כך, היום תערוך הקבוצה משחק הכנה נגד ארקה גדיניה מהליגה השנייה הפולין. קלינגר ימשיך להעניק הזדמנויות לשחקנים ולבחון הרכבים.