27.10.21 17:21

לא תהיה החלטה היום. הדיינים ביקשו משני הצדדים להעביר להם עוד מסמכים, המעידים על צעדים שנקטו נגד אוהדים בשלוש השנים האחרונות.

27.10.21 17:12

ניסנוב: "ארגון פשע בסופו של דבר מנצח..אם אתם תחשבו על זה אתם תבינו את זה גם. אנחנו נגיע כל שבוע"

27.10.21 17:10

הדיין שמעוני: "אם המסר שייצא מהאולם הזה שהנהלהת הפועל ת"א אומרת: 'אנחנו לא מתכוונים להתעמת איתם', אז אל תשחקו כדורגל". ניסנוב: "אנחנו כן מתכוונים להתעמת איתם. אבל אנחנו לבד לא יכולים להילחם בארגון פשע. נקודה סוף".

27.10.21 17:08

עו"ד מוזסון ממשיך: "אותם אוהדים שהרביצו לאוהדי בית"ר הם לא אוהדי בית"ר ירושלים. הם לא יכולים להיחשב אוהדי בית"ר ירושלים. היה שם פוגרום והמשטרה לא עשתה כלום. למה אני אחראי על הדבר הזה ? למה שוטרים מחכים? שפצצה תתפוצץ? בשביל מה יש שם שוטרים?".ניסנוב: "אני לא רוצה להיות במצב של חוגג. הם מנהלים מלחמת חורמה אבל הם יפסידו במערכה, אני לא רוצה להיות שם. אם לא יגיע קהל להפועל ת"א אני יכול לסגור את האגודה".

(צילום: אלן שיבר)
(צילום: אלן שיבר)
27.10.21 17:04

עו"ד רונן מוזסון, פרקליטה של בית"ר: "כשאוהדים עושים לינץ' לאוהדים אחרים זה מזעזע בעיניי. אני לא היחיד שהזדעזעתי , אלא כל הנהלת המועדון. מבחינתנו אותם אוהדים הם לא אוהדים והם לא נכנסים למשחקים. אנחנו לא מכניסים אותם למשחקי הבית.   אסור להם להיות במגרשים וזו ההחלטה שקיבלנו. היציע המזרחי ישנה את פניו, לא תראה שם שלט של לה פמיליה, אנחנו לא צריכים אתכם בשביל זה, אנחנו עושים את זה לבד. קיבלנו גם את הגושפנקא מבית המשפט המחוזי בירושלים. במשחקי החוץ אין לנו שליטה. אנחנו רצינו להביא מאבטחים שלנו לבלומפילד אבל אנשי הפועל לא איפשרו לנו".

27.10.21 16:59

יונגר ממשיך: "אנחנו מנסים למנוע , לנוף הגליל לדוגמה אנחנו נממן 35 מאבטחים ו-4 צלמים. אנחנו עושים כל מאמץ אבל זה עולה מאות אלפי שקלים אם לא מיליונים. אתם כבר יודעים שאותם אוהדים מתפרעים קוראים קריאות גזעניות כדי שהקבוצה תיענש ותיקנס. אז אנחנו פועלים אבל השאלה איך עוזרים? אם אתם תסגרו יציע אתם לא תפגעו באותם אוהדים שאנחנו לא נותנים להם להיכנס אלא תפגעו באותם אוהדים שרוצים לעודד ולתמוך. לגבי קנס, זה עוד מעמסה על קבוצה שהבעלים שלה לקח צעד אחורה. גם אם בכל זאת תחליטו להעניש אז אנחנו מבקשים שזה יהיה סמלי".

27.10.21 16:58

נאמן בית"ר ירושלים, עו"ד יצחק יונגר: "באתי לפה לזעוק את הזעקה שנחשפתי אליה מאז שנכנסתי לבית"ר. כבר כשנכנסתי היו תביעות אישיות נגד אוהדים, היו החלטות של המועדון לא להכניס אוהדים מתפרעים גם למשחקי הבית וגם למשחקי החוץ, אנחנו גרמנו למנהלת להוציא חוק לקבוצות האחרות לשתף איתנו פעולה. אבל אתם חייבים להבין שהמשטרה הבהירה לנו שאם אין לנו צו הרחקה אי אפשר למנוע את הכניסה של האוהדים והייתי צריך להסביר למפקד תחנת המשטרה שאנחנו מחוייבים לזה. תבינו את הגישה של המשטרה".

27.10.21 16:40

ניסנוב: "הבעיה של הארגונים האלה שיותר מעניין אותם הארגון עצמו מאשר הקבוצה. ארגון שבא ומקלל שחקנים שגדלו במועדון פחות מעניינת אותו הקבוצה אלא הארגון עצמו".

(צילום: אלן שיבר)
(צילום: אלן שיבר)
27.10.21 16:38

הדיין שמעוני: "אני חושש שאם נמשיך ככה אנחנו נגיע למצבים הרבה יותר קשים, אולי אפילו אבידות בנפש".
ניסנוב: "אני מסכים איתך אבל רדיוסים וסגירת יציעים זה לא הפתרון. לדעתי הפתרון הוא לא להכניס קהל שתוי למגרשים'.
שמעוני:" זה תלוי בכם ולא בנו".
ניסנוב: "זה לא תלוי רק בנו, אלא גם במשטרה, צריך לתקן גם תקנות כאלה".
הדיין לנדאו: "כולכם הייתם רחוקים פסע מלהיות היום אחרי שבעה".
ניסנוב: "יש פחד להתעסק עם האוהדים האלה. אתם לא חווים את מה שאנחנו חווים".

27.10.21 16:35

איציק ניסנוב ממשיך: "עובדי המועדון שלי פוחדים להגיש תלונה נגד אותם אוהדים. אתם חייבים לראות את התמונה כולה. קשה מאוד להתמודד עם הקומץ הזה. זה כמו ארגון טרור. הקהל הפנאטי עושה את זה בכוונה. בסופו של דבר אתם תעשו מה שאתם רוצים, אבל תתחשבו כדי שהקהל הפנאטי הזה לא ינצח".

27.10.21 16:28

הדיין שמעוני: "אני לא שמעתי מעולם מחוגג 'אני מפחד' אבל זכותך. אני לא הכנסתי אותך לכדורגל וגם לא אוציא אותך, אני חושב שאתם אנשים טובים".
ניסנוב: "תמצא מישהו שיבוא, מחר אני יוצא"

27.10.21 16:27

"אתם צריכים להיות יותר יצירתיים, לעזור לקבוצות להתמודד עם אותו קומץ. אני רוצה לעשות כל דבר שבאמת יכול לפתור את הבעיה ולא מס שפתיים. אני רוצה שתעזרו לקבוצות לפתור את זה, גם לבית"ר ירושלים".

הדיין שמעוני: "באיזה אופן?"

ניסנוב: אני לא יודע

הדיין ליובין: "כמה תביעות אישיות הגשת?'

ניסנוב: "אני רציתי לעשות את זה והגיעו אליי אנשים הביתה ואיימו עליי. אני לא אסכן את המשפחה שלי בשביל תביעות אישיות וגם אתה לא היית עושה את זה.אני אומר לכם שבגלל הקומץ הזה הפועל ת"א תגיע כל שבוע לבית הדין"

27.10.21 16:22

החל הדיון. בעלי הפועל ת"א, איציק ניסנוב: "אתם מכוונים את הרובה לאנשים הלא נכונים. מאז שאני בהפועל ת"א כל שבוע באים אליי הביתה אוהדים שתויים ואולי מסוממים שמקללים, זורקים אבנים, ורוצים לנהל את המועדון. ועם כל התקנון, אתם נותנים לזה יד. קומץ אוהדים לא רוצה את הבעלים הנוכחיים והם עושים הכל כדי לסלק אותנו. אם אתם מענישים אותנו הם מנצחים" (שירי אלג'ם)

27.10.21 16:05

היות ומדובר בכתבי אישום עם עבירות של "נסיבות מחמירות", הדיון יתקיים בנוכחות שלושה דיינים: ישראל שמעוני, גיורא לנדאו ונועם ליובין (שירי אלג'ם)

(בתמונה: נציגי בית"ר, יונגר ומוסזון)
(בתמונה: נציגי בית"ר, יונגר ומוסזון)
27.10.21 16:03

כזכור, שני אירועים מרכזיים התרחשו במהלך המשחק, שנערך לפני תשעה ימים באצטדיון בלומפילד: אוהדי הפועל ת"א השליכו חפצים על השוער איתמר ניצן, וביציעי בית"ר התחוללה התקיפה המחרידה על שלושת אוהדי הקבוצה מקרב אוהדים אחרים.

27.10.21 16:03

את הפועל ת"א ייצגו אחד מבעלי הקבוצה, איציק ניסנוב, יחד עם המנכ"לית אודליה פרידמן. נציגי בית"ר הם הנאמן, עו"ד יצחק יונגר ופרקליטה של בית"ר, עו"ד רונן מוזסון (שירי אלג'ם)

(נציגי הפועל ת"א, ניסנוב ופרידמן)
(נציגי הפועל ת"א, ניסנוב ופרידמן)
27.10.21 16:02

סעיפי האישום של הפועל ת"א: התפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות ופגיעה ע"י אוהדים. סעיף האישום של בית"ר: התפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות (שירי אלג'ם)

27.10.21 16:01

החל מהשעה 16:00 ייחל הדיון בעניינן של הפועל תל אביב ובית"ר ירושלים אחרי האירועים הקשים שהתרחשו באיצטדיון בלומפילד במהלך המפגש בין הקבוצות בשבוע שעבר.

 

הפועל תל אביב תועמד לדין בגין התפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות ופגיעה ע"י אוהדים באמצעות השלכת חפצים על איתמר ניצן ועל אחד הקוונים במשחק.

 

בית"ר ירושלים תועמד לדין בגין התפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות - מקרי האלימות ביציע, השלכת חפצים ואבוקות בבלומפילד

27.10.21 16:00

אחר צהריים טובים לכל גולשי אתר ערוץ הספורט וברוכים הבאים לעדכוני דקה אחרי דקה מבית הדין של ההתאחדות לכדורגל!