26.12.21 15:16

זהו זה, הסאגה ככל הנראה הגיעה לסיומה. ערעור הפועל תל אביב התקבל בדיון בבית הדין של ההתאחדות - קובי רפואה יוכל לעמוד על הקווים של האדומים, שגם יוכלו לצרף שחקני רכש בחלון ההעברות בינואר. הדיון עצמו היה סוער למדי, ובמרכזו עמדו הדברים של איציק ניסנוב נגד מאור בוזגלו, שהגיע בעצמו לבית הדין.


"אנחנו לא חייבים לאף אחד שקל", אמר, "מאור בוזגלו ניצל את הפועל ת"א, רוצה לפגוע בהפועל ת"א, היה פצוע ולא רצה לעבור ניתוח, הרוויח על כל משחק ששיחק 100 אלף שקל. מעבר למה שדרשו מאיתנו אנחנו לא מתכוונים לשים".


בכל אופן, כעת בית הדין הכריע, המינוי יושלם והמאמן החדש צפוי להדריך את הקבוצה במשחק נגד מכבי פתח תקווה ביום שבת בבלומפילד.

(לירון מולדובן)
(לירון מולדובן)
26.12.21 15:11

השורה התחתונה: "בית הדין מאשר את צירופו של קובי רפואה כמאמן הפועל ת"א"

(אודי ציטיאט)
(אודי ציטיאט)
26.12.21 15:10

ההחלטה של סטרשנוב: "בהסכמת באי כוח הצדדים, הבקרה התקציבית ובא כוחו הפועל ת"א, הערעור התקבל מבלי להודות בצדקת טענותיו של מאן דהוא ומבלי להטיל אחריות משפטית על צד כלשהו. הבקרה התקציבית תוכל לאשר מחדש את תקציב הקבוצה כל עוד אין חריגה מהתקציב המקורי בין עכשיו עקב חילופי המאמנים ובין בחודש ינואר בעת חלון העברות. לבקרה התקציבית יש אחריות מלאה על שמירת המסגרת התקציבית של הקבוצות והאחריות להבטחת פירעון פסקי בוררות הינה בעינינו משנית בלבד, מה גם שלמדנו מפי שני הצדדים כי בגין שתי הבוררות תלויים עומדים הליכים משפטיים שיתבררו רק לאחר סיום העונה הנוכחית. אך מובן הוא כי הבקרה תהיה רשאית אם לא חייבת לקחת בחשבון את אותם חובות בגין פסקי בוררות בעת שתבוא לאשר את תקציב העונה הבאה 2022/23"

26.12.21 14:53

עו"ד שגב: "אין הגדלה של התקציב. אנחנו לא רוצים לפרוש את הנתונים כי יש פה תקשורת. לעניין פסקי הדין, יש פסק בוררות של הפועל עפולה מול פליקס נעים שעדיין לא שולם במשך שנתיים ולא עצרו להם את התקציב. הבקרה בתחילת השנה ידעה את הסיכומים, העריכה את הסיכונים, הייתה יכולה לא לאשר"

26.12.21 14:51

סטרשנוב פנה לסיגלית סייג, יו"ר הבקרה התקציבית: "יש הגדלת תקציב או אין הגדלת תקציב?"


סייג: "בעיניי יש הגדלת תקציב גם אם הביאו לפניי הסכם שהוא על הסכום הנמוך ביותר. מבחינתי כל עוד אין לי גמר חשבון של המאמן שפורש ולכן מבחינה תקציבית הוא קיים ולכן, מבחינתי  המאמן החדש מגדיל את התקציב".


סטרשנוב: "אין סכנה עד חודש יולי למימוש התקציב נכון?".


סייג: "אלמנט של אישור תקציב או פתיחת התקציב חייבת בכל העונה ואנחנו עסוקים בכל העונה לבחון אם הוא גדל".

26.12.21 14:32

איציק ניסנוב: "עד היום כל בוררות שקיבלנו שילמנו ולא כמו שעו"ד אליאס טען. לגבי בוזגלו דעתנו היא שלא מגיע לו כסף. אנחנו לא חייבים לאף אחד שקל מאור בוזגלו ניצל את הפועל ת"א, רוצה לפגוע בהפועל ת"א, היה פצוע ולא רצה לעבור ניתוח, הרוויח על כל משחק ששיחק 100 אלף שקל. מעבר למה שדרשו מאיתנו אנחנו לא מתכוונים לשים".

26.12.21 14:29

עו"ד אליאס: "לא הגיוני שלקבוצה יהיה יתרון ספורטיבי כשהיא מנסה לדחות את הקץ ואין לה כל כוונה לשלם".  סטרשנוב ענה: "את זה אני לא מקבל. ממילא עד יולי אין מה לעשות, הבקרה לא חייבת לדאוג לך כהוצאה לפועל"

26.12.21 14:21

עו"ד שי אליאס, נציגו של בוזגלו: "ניהלנו הליך בוררות ארוך מאוד. הלקוח שלי זכה בסכום מאוד גבוה. החוב הפסוק הוא מיליון שקלים. הקבוצה ידעה לאורך הדרך של סכום של מיליון שקלים לטענתנו. לפי פסק הבורר על הקבוצה היה לשלם את כל הפסק עד ה-28 באוקטובר.  ליו"ר הבקרה יש שיקול דעת אם לאשר תקציב או לא. מתי הוא צריך להפעיל את שיקול הדעת? או בתחילת העונה או כשנעשה שינוי.  זאת אומרת, ביום שהם בחרו להעסיק מאמן נוסף, אז הבקרה צריכה לבחון מחדש את התקציב"

26.12.21 14:17

שגב ממשיך: "מדובר פה בפגיעה ספורטיבית בהפועל ת"א שלא יכולה למנות מאמן. עם כל הכבוד לסלים טועמה, הוא לא הוחתם כמאמן"

26.12.21 14:13

גם אודליה פרידמן משתתפת: "בתוך התקציב יש סכום של כמעט מיליון וחצי שהבקרה ביקשה בגלל תביעות, כולל התביעות של עאבד ובוזגלו. אין קשר לחובות חו"ל. הסכום הזה נועד אך ורק לחובות משפטיות"

26.12.21 14:12

שגב המשיך: "אין שום חשש שעד ה-31 במאי שהפועל ת"א תצטרך לשלם את החוב ולכן אין חשש שהיא לא תוכל לשלם לו.  נקבע דיון לסוף יוני בתיק של מאור בוזגלו". סטרשנוב הגיב: "זו נקודה חשובה"

26.12.21 14:10

עו"ד שגב: "בתחילת השנה התקציב עבר אישור של הבקרה התקציבית. בתקציב יש כבר 1.4 מיליון ש"ח לכיסוי חובות עבר, לא לחובות חו"ל. התיקים של עאבד, בוזגלו ותביעות נוספות אפשריות היו ידועות בתחילת השנה"

26.12.21 14:06

עו"ד שגב פתח את הדיון: "לצערי הרב לא  ניתנה לו האפשרות להגיב לצירוף של מאור בוזגלו להליך, אנחנו לא מבינים מה הרלוונטיות שלו להליך". סטרשנוב ענה: "יש פסק בוררות  לטובתו של בוזגלו שצריך לקיים אותו , אבל אנחנו לא נכנס לעניין הזה"

26.12.21 13:58

הדיינים: נשיא בית הדין העליון אמנון סטרשנוב, אסתר קובו ואמל פלאח. עורך הדין המייצג את הפועל: טל שגב

26.12.21 13:56

מאור בוזגלו הגיע לבית הדין של ההתאחדות לכדורגל ויקח חלק בדיון של הפועל ת"א בעניין החוזה של קובי רפואה. מהפועל ת"א הגיעו הבעלים שרון ניסנוב,  המנכ"לית אודליה פרידמן והדובר ארז נעמן.

26.12.21 13:56

הדיון יעסוק בבקשה של המועדון לדחות את דרישות הבקרה התקציבית להעמיד ערבויות בסך שני מיליון שקלים וחצי בעקבות פסקי הבורר שיש להפועל מול אחמד עאבד ומאור בוזגלו על מנת לאשר את חוזהו של רפואה בבקרה. במועדון מתכוננים לדיון סוער

26.12.21 13:50

שלום לכל גולשי אתר ערוץ הספורט וברוכים הבאים לדקה אחר דקה שתלווה את הדיון של קובי רפואה, בבית הדין של ההתאחדות

(אודי ציטיאט)
(אודי ציטיאט)