15.01.22 07:38

בינתיים, רפא נדאל סיפק את חוות דעתו על המקרה של ג'וקוביץ' ולא ממש התרגש: "ברור שהוא אחד השחקנים הטובים בהיסטוריה, אין ספק בזה. עם זאת, אין אף שחקן בהיסטוריה שחשוב יותר מהאירוע. הטניס המשיך ללא ביורן בורג, שהיה גדול בזמנו וימשיך גם בלעדיי, בלעדי רוג'ר ובלעדי נובאק. אם הוא ישחק זה יהיה נחמד, אם לא - אליפות אוסטרליה תהיה טורניר גדול גם בלעדיו".

(GETTY)
(GETTY)
15.01.22 07:32

כעת, נולה נעצר פעם נוספת לקראת המשפט שיקבע סופית האם הוא מגורש מאוסטרליה או שיוכל לקחת חלק בטורניר הגראנד סלאם הראשון ל-2022. הסרבי אמור לפגוש את בן ארצו מיומיר קג'מאנוביץ' בסיבוב הראשון כבר בעוד יומיים.

(GETTY)
(GETTY)
15.01.22 07:31

ג'וקוביץ' נעצר אז למספר ימים ונאלץ לשהות במלון הגירה, אך לאחר מספר ימים הוא קיבל בחזרה את הוויזה ושוחרר. אלא שהבוקר שר ההגירה האוסטרלי, אלכס הוק, הורה לבטל את האשרה שנית, מאחר שעל פי החוק המקומי הוא יכול לגרש את כל מי שלדעתו מהווה סיכון פוטנציאלי ל"בריאות, בטיחות או הסדר התקין".

15.01.22 07:31

נתחיל עם אירועי הפרקים הקודמים: הוויזה של ג'וקוביץ' בוטלה לראשונה ב-6 בינואר, קצת אחרי שנחת במלבורן כדי להשתתף באליפות אוסטרליה הפתוחה, שתצא לדרך ביום שני. הטענה מצד השלטונות במדינה לביטול הייתה שהסרבי לא סיפק את האישורים הדרושים על מנת לקבל פטור מחיסון, דבר שעורר הדים רבים באוסטרליה, מדינה שהנהיגה סגרים מהארוכים והקפדניים בעולם על אזרחיה במהלך השנתיים האחרונות.

15.01.22 07:29

בוקר טוב ושבת שלום לכל הגולשים. אנחנו פותחים יום גורלי עבור נובאק ג'וקוביץ' וסבב ה-ATP כולו ובהמשך היום טניסאי העל יעמוד בפני משפט נוסף שייקבע באופן סופי האם הוא מגורש מאוסטרליה. אנחנו נביא לכם את כל העדכונים מהסאגה, בדומה לשבועות האחרונים.

(GETTY)
(GETTY)