02.08.22 18:44

חשוב לציין כי גם ברק אברמוב עדיין לא הסכים למתווה שעל הנייר

02.08.22 18:29

סופית: המשטרה ביקשה עד מחר לבדוק את הנתונים של העיסקה מול המנהלת. השופט מאשר עד 11 בבוקר את הבדיקה של המשטרה ומייד לאחר מכן תינתן החלטה

02.08.22 18:29

 עו"ד יצחק יונגר, הנאמן מטעם משה חוגג אומר כי "יש רוח חיובית מצד יחידת החילוט. ההצעה אומרת ש-5 מיליון שקל ישולמו באופן מיידי ביחידת החילוט במועד העברת הזכויות. יתרת הסכום שינוע בין 5 למיליון שקל יחולק ל24 תשלומים החל מה-1.9.23. להבטחת התשלומים יינתנו המחאות לפקודת יחידת החילוט 24 המחאות שוות"

"בנוסף יירשם שיעבוד לטובת יחידת החילוט על הזכות של החברה לעשות שימוש בשם בית"ר ירושלים ועל כל סימני המסחר של הקבוצה. בנוסף תינתן ליחידת החילוט שעבוד שני על כל הזכויות קבלת תשלומים מהמנהלת על זכויות השידור. כרגע יש שני שיעבודים קודמים על עמלות מכרטיסים והשני לטובת מס הכנסה".

02.08.22 15:47

השופט נתן לשני הצדדים להגיע להסכמות עד לשעה 18:00. בשלב הזה נמשכים הדיונים בין המשטרה לנציגי בית"ר, חוגג ואברמוב מחוץ לאולם בית המשפט ואם לא יגיעו להסכמה בית המשפט יכריע בעניין בעצמו. יחידת החילוט טענה: "ההסכם בין אברמוב לחוגג מלא בחורים". יונגר מצידו טען: "או שהמשטרה גמבלרים או שאתם מתאבדים. בסוף לא תקבלו שום דבר". נציגו של אברמוב טען: "הוא לא מתכוון לקחת צד בין חוגג למשטרה"

02.08.22 15:40

השופט ענר: "מתוך תקווה שהצדדים יגיעו להחלטה נאפשר לכם להגיע עד שעה שש להסכמות, אם לא, נקבל החלטה"

02.08.22 15:36

נציג יחידת החילוט, וולובסקי: "נהיה מוכנים לתת לאברמוב את המניות מיידית בכפוף לערבות"

02.08.22 15:36

השופט ענר: "האינטרס של שני הצדדים שהעסקה תצא לפועל. רוצה לתת לכם כמה שעות להגיע להסכמות"

02.08.22 15:30

אסף נחום דובר המועדון: "בית"ר מלווה אותי מהיום שנולדתי. כבר שנתיים שאנחנו עושים הכל כדי שהמועדון ישרוד, הגיע הזמן שגם המשטרה ומשרד החילוט יבינו את זה. אנחנו אנשי שטח שסופגים הכל. המשפחות שלנו נפגעות. חלקינו לקחנו עוד עבודה. לא עשינו את כל זה כדי שיודיעו לנו שנקרוס. יש פה מחלקת נוער, קבוצת נשים, אנחנו עושים עשרות ארועים לקהילה. גם חלק מהקהילה תינזק. המועדון מחכה לזריקת מרץ אחרונה. קבוצות לא באמת חוזרות מפירוק"

02.08.22 15:26

אופיר קריאף: "אני בן 31, לא חשבתי שאני אהיה בבית משפט. יש מאות אלפי אוהדים שהולכים אחריה באש ובמים. ויתרנו מהכסף שלנו והמשפחות והילדים למען המועדון. היום הוא נמצא בנקודת העל חזור, אל תתנו לנו להתפרק זו מכת מוות, אל תכבו את המנורה"

02.08.22 15:16

יונגר: "ביום שאני נכנסתי לתפקידי לבית"ר היה גרעון של 4.9 מיליון שקל. כל מה שקרה במצב של בית"ר הוא תוצאה של צווי התפיסה שמנעו הזרמת כסף. יותר מזה, ביקשנו אישור לפחות ל-3 מיליון שקל כדי שהקבוצה תשרוד והם התנגדו. חלק גדול מהעובדה שאין מתעניינים היא בגלל שהמניות תפוסות ע"י משטרת ישראל. בוא נראה את המשטרה מנהלים את הקבוצה יותר טוב"


"אם אברמוב יהיה הרוכש הוא לא ישלם רק 9 מיליון שקל. יש כסף לשלם לשחקנים, חובות שבית"ר חסומה בפיפ"א בגללם. הבקרה תדרוש בטוחות בהיקף של מיליוני שקלים. יש הסדר עם מס הכנסה, יש שעבוד ואברמוב יצטרך לעמוד בזה. אני מזמין את המשטרה להביא רוכש שישלם יותר מהחוב של הסינגולרטים. הגישה הכוחנית תמצא לי פתרון. אין לי פתרון יותר טוב. אם הם מאמינים שאברמוב יכנע ויביא בטוחה זה הימור. ואם זה לא יקרה בית"ר תקרוס"


יונגר: "מבקשים הכרעה היום. מחר מתכנסת הוועדה לדון בהעברת הזכויות של בני יהודה. אם לא נעבור את השלב הזה ההתאחדות לא מוכנה להתחיל בתהליך"

02.08.22 15:14

רוזן, נציגו של אברמוב: "אמרת שיטת מצליח של הרוכש. ניהלנו מו"מ, איך אפשר לבוא ולהגיד לרוכש של קבוצת כדורגל שזו עסקה לא הגיונית? היא מאוד הגיונית. אברמוב לוקח חוב של עשרות מיליונים. במשטרה לא יודעים מה זה ערבויות לבקרה. אלו משפטים של מי שמנסה לסכל עסקה"

02.08.22 15:01

וולובסקי: "לעניין הבטוחה שביקשנו. לא ביקשנו מאברמוב להעמיד בטוחה אישית. תביא בטוחה אחרת חיצונית ונבדוק אותה. לא רוצה להקשות על ברק אברמוב. אני מוכן לא לקבל את ה-5 מיליון ב-2022. קח את הכסף תשקיע בקבוצה. תעביר בטוחה ונפרוס את זה גם לתקופה של שנתיים שלוש כדי שהקבוצה תחייה. וביקשתי בטוחה לכל ה-11 מיליון. קניין רוחני זו לא בטוחה ראויה"

02.08.22 14:53

וולובסקי: "למה ברק אברמוב מסכים להתחייבות אישית. הם הגיעו להסכמה ועכשיו זה שיטת המצליח. אם בית משפט יגיד שזה מקובל ואם לא ינהלו מו"מ אחרי זה"

יונגר: "מתי בדיוק ננהל מו"מ?"


"קראתי את ההסכם. שמנו בצד את ה-25 מיליון שקלים. שמנו בצד את הבטוחות המשודרגות. ההסכם הזה מלא בחורים. אני רואה כשומר סף, יש פה בעיה קשה עם ההסכם קשיים משמעותיים. אין בהסכם תקציב מינימלי לקבוצה"

02.08.22 14:41

עו"ד וולבסקי מיחידת החילוט: "תפקידה של יחידת החילוט הוא לשמש גוף אוביקטיבי שמטרתו לסייע לבית המשפט לבחון האם ההסכם משרת ומשיג את המטרה של הצווים. לדעתנו חד משמעית לא. ההסכם לא מכבד את הצווים אלא מרוקן אותם מתוכן. הצווים בתוקף עד אוקטובר. יכול להיות שהם יוארכו וייתכן שלא. אם לא יוארכו אז הכסף שאמור לעבור יגיע למשה חוגג"


"הצווים בתוקף עד אוקטובר. יכול להיות שהם יוארכו וייתכן שלא. אם לא יוארכו אז הכסף שאמור לעבור יגיע למשה חוגג. אין לנו כוונה לנהל את הקבוצה או לפגוע באוהדים. יש לנו רצון להבטיח פוטנציאל חילוט"

02.08.22 14:37

משה מזור, שמייצג את משה חוגג: "יש למשטרה זכות דיונית לא קניינית. הם מתנהגים כאילו הם הבעלים של בית"ר. הם לא יכולים לעשות את זה. יש קושי אמיתי בעמדת המשטרה. כל פעם עוד דרישה ועוד דרישה והדרישות לא סבירות. מי יקנה את הנכס בתנאים האלה?"

"זה מה שהמשטרה יכולה לקבל. יש שוק חופשי מספטמבר אף אחד לא בא לקנות. ואז הולכים לסינגולרטים ששם המצב המשפטי יותר נוקשה. החשבון שוחרר בהסדר. אין להם בכלל זכות על הכסף שייכנס עכשיו לסינגולרטים, החשבון הזה משוחרר. אין להם אפילו צו לתפוס את הכסף של אברמוב"


מזור: "אם בית"ר תקרוס המשטרה תהיה אחראית על כך"

02.08.22 14:28

יונגר: "אנחנו מדברים על קבוצה עם מאות אלפי אוהדים יש פה שחקנים שכבר ויתרו על 25 אחוז משכרם, נציגי עובדים שויתרו על שכרם. או שהמשטרה גמבלרים או שאתם מתאבדים. בסוף לא תקבלו שום דבר. לא מצליח להבין הפתרון הזה הוא הרבה יותר טוב מקריסה. מה שהם עושים עכשיו לוקחים סיכון"


"אנחנו רוצים לוודא שנקבל את ה-11 מיליון האלה אבל אי אפשר להבטיח להם. הסכמנו שאת התשלום הראשון של חודש נומבמר בין ארבעה לחמישה מיליון שקל הסכמנו במזומן"


"אם ביתר ירושלים יורדת מכבי פ"ת עולה במקומה. משכנו הרבה מאוד זמן אבל אנחנו היום כבר אחרי זמן פציעות. אם לא יינתן השחרור בתנאים שהצענו לצערי הרב אני רואה שלא נגיע בגלל לוחות הזמנים. קריסה של בית"ר זה אירוע רב נפגעים. כולם ירצו לעזור אף אחד לא יוכל"

02.08.22 14:24

עוד מיונגר: "בדרך כלל בעלי מניות לא רואים כסף בעסקאות כאלה. בהתחלה רצו לקבל את כל שטר ההון. אבל לא היתה הענות. הוסכם שהחוב יירד ל-4 מיליון דולר. בסוף הסכימו 11 מילון שקל שיורד ל-10.250 זה מה שהסכים אברמוב"


"מה זה לוותר על החוב של סינגולרטים? יש קונה יש מוכר ויש מו"מ. יש מתעניינים אחרים שלא הסכימו גם את ה-10 מיליון לשלם. מחוב נדחה אתם הופכים אותו לחוב רגיל. הסכימו שינתנו להם צ'קים ושעבוד אבל לא שעבוד ראשון. אפשר לתת את מה שיש לו מה שאין"

02.08.22 14:17

יצחק יונגר: "שלחתי להם את רשימת החובות במסגרת צו התפיסה. שבוע ארוך של התכתבויות עם המשטרה. שבוע אחרי חתימת ההסכם מקבלים נוסח חדש עם עניין הבטוחה ודחיית המניות"


"לא הגענו להסכמות עם המשטרה. החוב לסינגולרטים הוא חוב נדחה. מעצם זה שהרשות לבקרת תקציבים חייבה את חוגג לחתום על שטר הון שפרעון שלו יכול להתבצע רק באישור של הקבוצה והבקרה"

02.08.22 14:11

עו"ד רועי רוזן, שמייצג את אברמוב: "מצטייר נרטיב לא נכון. ברק אברמוב איש עסקים שהסכים לקחת על עצמו בעסקת בזק את התפוח אדמה הזה שנקרא בית"ר ירושלים. על בני יהודה עשינו בדיקת נאותות של חצי שנה. הוא רוצה לעזור למועדון. כל מה שהוא עושה זה לנהל מו"מ. מי שקורא את תגובת המשטרה יכול לחשוב משהו אחר".


עוד מרוזן: "ניסו לעקוף את צד המניעה. מה פתאום הרי הכל הובא לידיעת המשטרה. דרישות המשטרה לא סבירות ולא הגיוניות. הוא לא יקנה את הקבוצה שהמניות יעברו בעוד שלוש שנים ולא יציב ערבויות למשטרה. זה לא ישתנה"

02.08.22 14:06

הדיון יוצא לדרך - השופט בדיון הוא טל ענר. עו"ד רועי רוזן מייצג את אברמוב

02.08.22 13:59

ממתינים כרגע לפתיחת הדיון, התקהלות רבה מחוץ לבית המשפט

02.08.22 13:15

צפו באנשי הקבוצה מגיעים לדיון>>>

02.08.22 12:56

משה חוגג הגיע לדיון בנוגע לעתירת בית"ר ירושלים נגד דרישת המשטרה לערבות בסך 10 מיליון ש"ח ונכנס מכניסה נפרדת. כעשרה אוהדי הקבוצה חיכו לבעלים וקיללו אותו גם משה יונגר, אופיר קריאף, מוני ברוש ואסף נחום הגיעו לבית המשפט

02.08.22 12:10

"בית המשפט חייב להבין שזה גדול יותר ממשה חוגג", אמר אחד העובדים. "מדובר פה בעשרות עובדים שגם כך הפסידו הרבה כסף, אבל בכל זאת נשארו ונתנו את הכל. לראות עכשיו את הכל יורד לטמיון יהיה אכזרי ביותר. זו ההזדמנות האחרונה".

הבעלים משה חוגג יגיע לדיון, וכמוהו גם קפטן בית"ר ירושלים אופיר קריאף צפוי להגיע, וככל הנראה ידבר בשם השחקנים ועובדי המועדון. גם הנאמן עו"ד יצחק יונגר, המנכ"ל מוני ברוש ודובר המועדון אסף נחום יהיו בין הנוכחים בדיון

02.08.22 12:05

כזכור, בבית משפט השלום בראשון לציון ידונו היום באשר לעתירת בית"ר ירושלים וברק אברמוב נגד דרישות המשטרה לערבות בסך 10 מיליון ש"ח מצד אברמוב, אם ברצונו להפוך לבעלי המועדון

(אודי ציטיאט)
(אודי ציטיאט)
02.08.22 12:00

בוקר טוב לגולשי אתר ערוץ הספורט וברוכים הבאים לעדכון מהדיון הגורלי בעתידה של בית"ר ירושלים