דקה אחר דקה

עדכוני דקה אחר דקה 19.11

19.11.23 18:29

שחקני מכבי תל אביב, אייל גולסה ורועי משפתי הגיעו היום למחלקת השיקום בבילינסון לביקור חיילים. במהלך הביקור נכנסו השניים לחדרו של עומר, המאושפז בבילינסון מספר שבועות לאחר לחימה בעזה. עומר אוהד מושבע של היריבה מהצמרת, הפועל ב״ש קיבל אותם באהדה ואמר: "זה רגע של אחדות רק ביחד ננצח".


רגע מרגש נוסף נרשם בין קשר הצהובים גולסה לאוהד היריבה כשרגע לפני שקיעת השמש ביקש גולסה תפילין ועומר מיד השאיל את התפילין ואף הוסיף בהתרגשות גדולה: "מכל מה שעברתי ואיבדתי במהלך הלחימה זה הדבר היחיד ששרד את התופת. רק ביחד ננצח".

(קרדיט - דוברות בילינסון)
(קרדיט - דוברות בילינסון)
19.11.23 16:59

מאמן הכוכב האדום למען החטופים: ברק בכר השתתף בקמפיין חדש, "Be The kidnapped children voice" - בו אנשים ידועים מספרים את סיפורם של הילדים החטופים ברצועת עזה. בכר דיבר בשמו של יובל, ילד בן 8, שנחטף ב-7.10. צפו בסרטון ->

19.11.23 16:05

מחווה מרגשת: שחקני הפועל ירושלים בכדורסל, אור קורנליוס ויובל זוסמן, הגיעו לארץ להתרעננות של כמה ימים לפני חזרה לשגרת האימונים בבלגרד, אבל לא הסכימו לוותר על ההזדמנות להגיע לביקור אצל משפחות דאוי ורייך, כדי לתת להם במתנה את הנעליים שעליהן רשמו את שמותיהם של רועי ואריאל ז"ל

(הפועל ירושלים)
(הפועל ירושלים)
19.11.23 13:54

כדורסלן הפועל גליל עליון, לוטן אמסלם, בקריאה לשחרור החטופים

19.11.23 12:50

טל בורשטיין ואפיק נסים, שחקני נבחרת הוותיקים, הגיעו היום לשכונת נווה עופר והעבירו אימון של שעתיים לילדי אליצור אשקלון שהגיעו לתל אביב כאורחי אליצור ת"א, ביום של התרעננות לילדים שמאז תחילת המלחמה אינם נמצאים במסגרות.

19.11.23 12:30

עומר אצילי סימן חצי לב כמחווה לחטופים, וזה נעשה בפלטפורמות הראשיות של קבוצתו, אל עין, שכזכור היא מאיחוד האמירויות.

19.11.23 11:40

חוסה רודריגס פרסם ציוץ ב-X (טוויטר לשעבר): "אילולא כיפת ברזל, מה היה נשאר לנו? אין להם מספיק אוכל, אבל יש להם הרבה רקטות".

19.11.23 08:30

נבחרת השחייה האמנותית של ישראל הצטלמה בסוף השבוע בבריכה הלאומית במכון וינגייט לתמונה מיוחדת למען החזרת החטופים לישראל. עשר ספורטאיות השתתפו בצילומים שנעשו מרחפן ומתחת למים.

 

הבנות שהשתתפו: עדן בלכר, שלי בובריצקי, אריאל נשיא, ניקול נחשונוב, קטי קונין, מאיה דורף, נטע רוביצ'ק, שני שראיזין, נוי גזלה ואיה מזור. משפת הבריכה ניצחו על הצילומים המאמנות סבטה בלכר ולריסה קונין.

 

הספורטאיות ביקשו דרך התמונות להעביר מסר: "כמו כל המדינה, גם אנחנו מחכות ומקוות שכל החטופים יחזרו הביתה במהרה. החלטנו לצלם את המחווה הזו בתקווה להעלאת המודעות לפשעים נגד האנושות שבוצעו נגד ישראלים ונגד אזרחים ממדינות רבות".

(צילום: אדם שפיגל)
(צילום: אדם שפיגל)
19.11.23 08:00

בוקר טוב לכל גולשי אתר ערוץ הספורט! ברוכים הבאים לעמוד העדכונים החיים שלנו, "דקה אחר דקה". מאחלים שיגיעו ימים שקטים יותר לכל עם ישראל.