דקה אחר דקה

דק"ד מלחמה 20.11

20.11.23 20:34

בעלי הפועל תל אביב, דייויד ומייקל מינצברג, פנו במכתב לאוהדים לקראת האפשרות שהליגה תתחדש:
"אנחנו עדיין מזועזעים ממתקפת הטרור הנוראית שבוצעה בישראל נגד חפים מפשע ב-7 באוקטובר 2023 וגבתה את חייהם של רבים כל כך. אנו מתפללים לשובם של החטופים לביתם, ולחזרתם של החיילים האמיצים של צה"ל בשלום. בימים אלה, אנו גאים מאוד בדרך שבה האוהדים, השחקנים ואנשי הצוות של המועדון התגייסו בכדי לתמוך במשפחות הרבות שחייהם הושפעו ישירות מהטרגדיה הקשה שפקדה את ישראל, ובהן גם משפחות האוהדים שנפלו.

אוהדים יקרים, בזמן הקרוב כל הקבוצות נאלצות לשחק ללא קהל וזה מתסכל אותנו מאוד שלא נוכל לשחק מולכם, אך מבינים שזה הכרחי לתמוך בהחלטה של מנהלת הליגות לחזור למשחקים בסוף השבוע הקרוב. אנו מקווים שהאוהדים שלנו יוכלו למצוא ולו מעט הפוגה על ידי צפייה בכדורגל, ובטוחים שהמנהלת תמשיך לעבוד בכדי שכולנו נוכל להיות ביחד שוב במגרשים בהקדם האפשרי.

כיהודים החיים מחוץ לישראל, אנו נחרדים מהתגברות האנטישמיות ברחבי העולם. זהו רוע טהור הניזון משקרים, שנאה ובורות. זו הזדמנות להעביר מסר לעולם שישראל חזקה מתמיד. נמשיך להילחם בכל הכוח נגד אנטישמיות, גזענות ושנאה בכל הצורות ולהראות שישראל היא מדינה יפהפייה שבה חיים, עובדים ומשחקים כדורגל ביחד ובשלום אנשים מכל הדתות, התרבויות והעדות.

העונה הזו מוקדשת לכל מי שאיבדנו. נכבד אותם ונזכור אותם לעד".

(צילום: דני מרון)
(צילום: דני מרון)
20.11.23 20:32

ביום שישי האחרון התקיים מירוץ במיאמי ביץ בחוף סאני איילנד. כ-40 משתתפים השתתפו בריצה עם דגלי ישראל וחולצות שעליהן מופיעות תמונות של השבויים בשבי החמאס. המירוץ התבצע לאורך 8 קילומטרים על החוף כאות והזדהות עם מדינת ישראל.

20.11.23 17:23

במכבי חיפה פתחו אתר הנצחה מיוחד לזכר הנופלים

20.11.23 17:19

שלומי יפתח, בעל חנות נעליים, קיבל הזמנה מיוחדת מרס"ן ג'מאל רבאס ז"ל, שנפל בקרבות בעזה

20.11.23 17:15

רז, אחיו של סמ"ר גל מישאלוף ז"ל, שנפל בקרבות בעזה, ספד לו עם שיר מיציע אוהדי הפועל תל אביב