בחר לך שחקן מאחת הקבוצות ותראה מי מבקיע יותר, מי משחק יותר ומי כסחן יותר
אלמוג כהן לחץ להחתים את השחקן שאותו הביא בעבר למכבי נתניה, והגנאי השתכנע מהרעיון. וגם: האופציה המשתלמת על החלוץ אם ירשים, והזר הנוסף שאותו רוצים לצרף בבירה:
הגנאי חוזר לישראל אחרי שנה של הפסקה. השכר ואופצית הרכישה בפנים
החתמה מפתיעה: הקבוצה של ברק יצחקי ואלמוג כהן הודיעה על צירופו של הקשר הגנאי, שישמש כזר החמישי של הקבוצה העונה. שחקן הרכש: "שמח להצטרף למועדון הגדול הזה"
שחקנה החדש של בית"ר י-ם רשם מעט דקות, אך עדיין תרם לפאפוס הקפריסאית