הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עאמר: "נחצה קו אדום. בסוף יהיה פה הרוג"

צפו במאמן ראשל"צ אחרי התגרה עם אנשי אשדוד: "שני הבעלים תקפו אותי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.01.22 - 17:33

נחצה קו אדום. אירוע חמור מאין כמותו התרחש הערב (שישי) בסיום משחקן של עירוני ראשון לציון והפועל אדומים אשדוד, כהחלה תגרה בין מאמן המארחת לשניים מאנשי האורחים מהדרום.

"זה לא שלא רגילים לראות את זה, זה קורה בכדורגל", אמר בעצב איסמעיל עאמר, "פעם זה גיא לוזון, פעם זה בקהל. מה שהיה היום זה קו אדום שנחצה. שבעלים יבוא וירביץ למאמן זו נורה אדומה לכולם - פרוז'קטור על כולם. זה עניין של זמן עד שיהיה פה הרוג. שני בעלים של הקבוצה תקפו אותי. צריכים לעצור את זה אחת ולתמיד".

המאמן המשיך: "זה לגיטימי שמישהו מבחוץ יקלל, קיללו גם אותי. אבל מישהו מבפנים, בעל תפקיד? לאן הגענו? הקהל יכול לקלל, אבל בעל תפקיד שבא ותוקף מאמן? אז מה נשאר? אגיש תלונה במשטרה".

מאוחר יותר, סיפר עאמר לפרטים את שהתרחש: "כששני בעלים באים ותוקפים מאמן - זה עובר כל גבול. הם באו אליי קרוב והתחילו לדבר איתי באיומים. לא אמרתי להם כלום, הם באו אליי כדי לריב. דחפו אותי וקפצו עליי שניהם. באו אנשים והפרידו והלכתי לחדר. כל הקווים נחצו פה. באו משטרה והגשתי תלונה".

"אני צריך להגן על עצמי כששניים תוקפים אותי. הם שאלו אותי 'מה אתה עושה פוזות? למה אתה מגיב לקהל?' אז אמרתי להם שאני ב-10 שחקנים, שאשחק התקפי? אמרו לי 'מה אתה משחק אותה גבר?' אמרתי 'מה אתם רוצים שאעשה?' אז פתאום קפצו עליי".

צפו בתגרה>>>