ערן זהבי: כדורגלני ישראלים תומכים בחלוץ אחרי שנדבק בקורונה

מליקסון: "באמת נראית עייף מול סלובקיה", תורג'מן: "נמאס מהקורונה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.10.20 - 08:24
תחילת כתבה

זה אולי לא היה ניכר במשחק של נבחרת ישראל מול סלובקיה, בטח שלא במשחקים הראשונים בהולנד, אבל הקורונה הגיעה גם לערן זהבי. כעת, רגע אחרי שפ.ס.וו. הודיעה באופן רשמי על ההידבקות של הישראלי,  כדורגלני ישראל הביעו תמיכה בזהבי.

מאור מליקסון, שידוע בפוסטים המשעשעים שלו הגיב: "באמת נראית עייף מול סלובקיה". ניר ביטון, שאובחן גם כן כחיובי בנבחרת: "ברוך הבא למועדון. החלמה מהירה". אלון תורג'מן, שסיפר על ההתמודדות הקשה שלו עם המחלה, הביע תסכול מהסיטואציה: "נמאס מזה!". גם לואי טאהא, מנור סולומון, עידן ורד וביברס נאתכו עודדו את זהבי, שאם לא יגלה סימפטומים בשלושת הימים הקרובים, יוכל לצאת מבידוד על פי החוקים בהולנד.

במקביל, בהולנד ניסו להבין מה השתבש בפגרת הנבחרות ומדוע הכוכב הלוהט חזר חולה דווקא עכשיו, כשהוא נמצא בכושר שיא. עוד לפני כן, בהולנד הסבירו מה מצפה לכוכב. זהבי עתיד להיכנס עכשיו לבידוד בן 72 שעות לפחות, משמע, הוא יפסיד את המשחק מול זוולה בליגה ואת משחק הפתיחה של פ.ס.וו. בליגה האירופית מול גרנאדה. בשבוע הבא, אמור זהבי לפגוש את אלי דסה וקבוצתו ויטסה, אך נראה שגם מההתמודדות הזאת הוא ייעדר. לאחר הבידוד, זהבי יעבור בדיקה נוספת שתקבע אם יוכל לחזור לאימונים ולמשחקים.

מי שספגה את מרבית החצים בעקבות ההידבקות של זהבי, היא דווקא נבחרת ישראל. "כולם תוהים מה קרה", כתב העיתונאי ההולנדי ריק אלפרניק, שעוקב אחרי עלילות פ.ס.וו. "אבל למרבה הצער, עדיין קיימת חוסר ודאות. זהבי הוא הרביעי שנדבק בנבחרת ישראל, ונראה שחלון הנבחרות, לפחות במקרה הזה, לא תרם לקבוצה להכיל את הקורונה".

בינתיים, בישראל דווקא לקחו את ההודעה על זהבי עם הומור. "הוכיח שהוא החלוץ המאומת הטוב בעולם אחרי רונאלדו וזלאטן", כתב אוהד. אחד אחר הוסיף: "אפשר להירגע, נמצא האיש שיפתור את משבר הקורונה. זה יהיה קשה, אבל איפשהו בדקה ה-90 זהבי יחגוג". הנה מיטב הציוצים >>