זהבי: "הכל כל כך מבולגן. הרגשה של כיסוי תחת"

כוכב הנבחרת, שנדבק בקורונה ומרגיש טוב, בביקורת על מדיניות הבדיקות של אופ"א: "לא יכולות למנוע שום דבר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.10.20 - 18:21
תחילת כתבה

אחרי שפ.ס.וו הודיעה היום (שבת) כי ערן זהבי חיובי לקורונה, חלוץ נבחרת ישראל כתב את תחושותיו בפוסט בחשבון האינסטגרם שלו, בו הוא הטיח לא מעט אשמה על מדיניות הבדיקות של אופ"א, סביב הפגרה הבינלאומית.

"הכל בסדר ואני מרגיש טוב. יש לי הרבה מה להגיד על מדיניות הבדיקות והאפקטיביות שלהם בקפסולה של נבחרת. הרי אם הגענו למצב בתוך הקפסולה הזו שיש ארבעה חולים, שהיו איתנו במגע יומיומי, מה הסיכוי שלא יהיו עוד? היו לי שתי תוצאות שליליות וגם ביום המשחק נגד סלובקיה הרגשתי חלש ועייף, אבל הבדיקות יום לפני כן יצאו שליליות, אז קישרנו את זה לעומס המשחקים ושינויי מזג האוויר".

זהבי המשיך במתקפה שלו נגד הבדיקות שמתבצעות לשחקנים: "מפה אני רק יכול להבין שאין שום הצדקה לבדיקות. הן לא יכולות למנוע שום דבר ואנחנו רואים את זה בכמה וכמה נבחרות וגם בקבוצות. הכל כל כך מבולבל, יש הרגשה של כיסוי תחת אחד גדול שלא מצליח".

היום, זהבי ביקש לחדד כי דבריו לא כוונו אל ההתאחדות לכדורגל, אלא נטו לתקנון שקבעה אופ"א. "אני כבר רואה בתקשורת שמקשרים את מה שאמרתי להתנהלות של נבחרת ישראל, אז לא ואפילו ממש ממש לא", כתב זהבי. "הצוות הרפואי בנבחרת בראשות אודי קאופמן עשה כל שביכולתו לשמור עלינו כמה שיותר, לפי התקנון שאופ"א עצמה קבעה. לצערי הוא רופא, לא קוסם. תתעסקו בעיקר".

View this post on Instagram

אז אחרי שהצלחתי לברוח מזה מינואר עד עכשיו גם אני חיובי לקורונה תודה לכל השואלים הכל בסדר ואני מרגיש טוב , יש לי הרבה מה להגיד על מדיניות הבדיקות והאפקטיביות שלהם בקפסולה של נבחרת . הרי אם הגענו למצב בתוך הקפסולה הזו שיש ארבעה חולים שהיו איתנו במגע יומיומי מה הסיכוי שלא יהיו עוד ? היו לי שתי תוצאות שליליות אבל הרגשתי שמשהו לא בסדר גם ביום המשחק נגד סלובקיה הרגשתי חלש ועייף.. אבל הבדיקה יום לפני כן יצאה שלילית אז קישרנו את זה לעומס המשחקים ושינויי מזג האוויר מפה אני רק יכול להבין שאין שום הצדקה לבדיקות הן לא יכולות למנוע שום דבר ואנחנו רואים את זה בכמה וכמה נבחרות וגם בקבוצות , הכל כל כך מבולבל כל כך נותן הרגשה של כיסוי תחת אחד גדול שלא מצליח ! מי שחולה עם תסמינים קשים לא יוכל לשחק בכל מקרה ומי שנדבק ובלי תסמינים כבר מדבק בכל מקרה! בקיצור כאוס שלם קורונה שיגעת את העולם יאללה תעופי מפה כבר🙏 בריאות לכולם 💙

A post shared by Eran Zahavi (@eranzahavi) on